Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Guzel anne adaylarim gunaydin kzlar:)
Progeston verdi doktor sabah aksam ayni saatlerde icmem icin cok onemli unutma dedi. 9.15 di sabah aksm icme saatim. Aksam misafrlktrydm unuttm 12 e dogru ictim hic icmemis olmiym die. Suanda da biraz uyudugm icin saat 10 da farkrttm saatimi 10 mu yapsm bundn sora cok etkilemz herlde saati icen var mi aranzda canlar

Ben kullanmıyorum canım şu an ama o kadar sıkıntı yaratmaz korkma. Saati değiştirip 10 civarı yapabilirsin bence

Kizlarrr bisey sorucam ben dayanamadım test yaptım iğneden sonra 12.gün silik çizgi çıktı. Sizce ığne etkisi mi daha önce ki aylar da yapmıştım 10.günümde negatif çıkıyordu

Yumurtalar gayet güzel canım, çatlatma iğnen farklıymış onu da duymuştum ama ben onu kullanmadım. İlişki günleri söylemiştir zaten, siz onu değerlendirin. Sonuçta dölleyen sadece 1 tane sperm, yani hiç moral bozucak bi durum yok

Kizlarrr bisey sorucam ben dayanamadım test yaptım iğneden sonra 12.gün silik çizgi çıktı. Sizce ığne etkisi mi daha önce ki aylar da yapmıştım 10.günümde negatif çıkıyordu
12.gün çok muallakta bi gün canım. Her şey olabilir. Bebiş olması muhtemel ama iğne etkisi de olabilir hala. 2-3 gün sonra artık net sonuç çıkar

12.gün çok muallakta bi gün canım. Her şey olabilir. Bebiş olması muhtemel ama iğne etkisi de olabilir hala. 2-3 gün sonra artık net sonuç çıkar
Yarın ilk idrarla yapmayı düşünüyorum bugün ilk idrarla yapmadım eğer yine çıkarsa pazartesi kan testi yaptırmak istiyorum salı zaten bat

Yarın ilk idrarla yapmayı düşünüyorum bugün ilk idrarla yapmadım eğer yine çıkarsa pazartesi kan testi yaptırmak istiyorum salı zaten bat
Canım o zaman bi gün daha bekle pazartesi sabah ilk idrarla test yap, çıkarsa hemen kan testine git

Inşallah hayırlısıyla tutar
Inşallah bu ay tutar bu süreç insanı çok yıpratıyor

Canım o zaman bi gün daha bekle pazartesi sabah ilk idrarla test yap, çıkarsa hemen kan testine git
Haklısın canım bende öyle karar verdim. Düğünümüz var o yüzden varsa ona gore dikkat ederim yoğunum yani. Inşallah bu sefer olmuştur 4 sene bitiyor 11 ekim de. Simdi zaman da geçmek bilmez

Haklısın canım bende öyle karar verdim. Düğünümüz var o yüzden varsa ona gore dikkat ederim yoğunum yani. Inşallah bu sefer olmuştur 4 sene bitiyor 11 ekim de. Simdi zaman da geçmek bilmez
İnşallah vardır artık canım ya, çok güzel bi hediye olur size. Bizim de 5 gün önce ilk evlilik yıldönümümüzdü, çok istiyodum hediyemiz olsun diye ama olmadı. Rabbim hepimize nasip etsin artık

Evet 12 .gün cok riskli gerci ben gecen ay igneden sanirim 7. Gündu test yaptim negatif cikmisti.sanirim bünyeden bünteye degisiyor.icimden bir ses var diyor bakalim hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…