Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnş, teşekkür ederim desteğin için ,sanmıyorum ama hayırlısı, tutsa da bu sefer, ya yine düşerse telaşı olacak ,Allah size de en kisa zamanda sağlıklı bebişler nasip etsin inş
Allah korusun kizlar tabi en onemlisi o saglikla olsun size kavussun hic dusunmeyin bu ihtimalleri cagrstrmayin tez zamanda nasip olsun

28 yaşım, klomen, famara gonalf igne asilama falan bi cok sey denedik benim sag tüp tikali çikti birde pko war maalesef 2 senedir olmuyor, tüp digerlerine gore biraz daha garanti diye dusunuyorum.
Asilamalarda tutmadi yani uzuldum canim ya:KK43: bende 28 e geldm artk olmadi biturlu.. tabi tup ihtimali daha yuksek. Zatn 2 3 asilama sorasi tupe geciyorlarms. Isten arkadasiminda tup kapaliydi ilk tupbebek denemesi basarili oldu:) 2.ye kendilignden surpriz hamile kaldi snaada bole guzel hikayeler nasip olsn:)

Asilamalarda tutmadi yani uzuldum canim ya:KK43: bende 28 e geldm artk olmadi biturlu.. tabi tup ihtimali daha yuksek. Zatn 2 3 asilama sorasi tupe geciyorlarms. Isten arkadasiminda tup kapaliydi ilk tupbebek denemesi basarili oldu:) 2.ye kendilignden surpriz hamile kaldi snaada bole guzel hikayeler nasip olsn:)

Benim arkadasta 7 yil bebek diye ugrasti ameliyatlar oldu ilk tup bebekte oglu oldu dogumdan 2 ay sonrada kendinden ikinciye hamile kaldi.

Ben ikizlerim olmasını o kadar çok istiyorum ki hep dua ederdim küçüklüğümden beri, eşim ikiz hiç istemiyo. Hem gebelik zor olduğu için bi sorun olmasından korkuyo hem de tabi bakımları zor olur diye istemiyodu. Şimdi artık diyo ki vazgeçtim ikiz olsun bari bizim çocuklar, biri bile ne kadar zor oluyo ikincisi için bari uğraşmayız böyle, ikisi bir arada çıkar diyo :-)
Benimde bu ay 2 tane yumurtam gelişmiş 18ve 22 mm bende çok ikiz istiyorum inşallah tutar canım ya

Aynı korku bende de var malesef. İlk bebeğimde kürtaj oldum hep içimde o korku var ama içimizi ferah tutalım asla olumsuz düşünmeyelim. Rica ederim, burda birbirimizle yardımlaşmak ve destek olmak için varız. İnşallah hepimiz artık bebişlerimize kavuşuruz
Amin teşekkür ederim, size de geçmiş olsun , kurtaji yaşadım zor süreç, artık ben bosverdim, hayırlısı diyorum artık

Teşekkür ederim cevabın için, dün baktirdim 20 milim bir yumurta çıktı , bir de 13 milim dedi, 13 olanı saymiyoruz, öbürü önemli dedi, catlatma iğnesi vuruldu dün akşam,adetimin 10 günüydü , tek yumurtayla şansım yok değil mi:KK43:
Neden olmasın tek yumurta tek sperm. Yeterki Rabbim Ol desin...

insallah canim guzel dileklerin icin tesekkur ederim :) rabbimden ümit kesilmez beklicez bakalım

Ins nasip olur cnaim benim bnde hep oyle istiyordum:) zaten olmadigi icin ikincsi acaba olur mu dusunceside insani korkutuyor
Aynen öyle canım, şimdi ilki bile olmuyo aonra bi de ikincisi için uğraşırız diye korkuyorum. Eşimin de zaten ondan gözü korktu herhalde, artık ikiz olsun ikisi bir arada çıksın aradan diyo :)

Benimde bu ay 2 tane yumurtam gelişmiş 18ve 22 mm bende çok ikiz istiyorum inşallah tutar canım ya
Ay inşallah kuzum inşallah Allah gönlüne göre verir. Benim de 4 yumurtam var bakalım yarın randevum var çatlatır artık doktor. Tabi kaç tanesi çatlama boyutuna geldi yarın görücez

Amin teşekkür ederim, size de geçmiş olsun , kurtaji yaşadım zor süreç, artık ben bosverdim, hayırlısı diyorum artık
Size de çok geçmiş olsun, gerçekten insanı yıpratan bir süreç. Hele bi de bi arkadaşımla aynı ay hamile kalmıştım, o doğum yaptı 40 ı bile çıktı, oğlu kucağında onu gördükçe benim durumum aklıma geliyo :KK43:

Size de çok geçmiş olsun, gerçekten insanı yıpratan bir süreç. Hele bi de bi arkadaşımla aynı ay hamile kalmıştım, o doğum yaptı 40 ı bile çıktı, oğlu kucağında onu gördükçe benim durumum aklıma geliyo :KK43:
Nekadar zor bir imtihan bidaha hic yasama ins canim :KK43: benimde basladgimda bi arkads yeni dogum yapmsti oburu daha dusunuyodu. Dusunen 1 aya dogurcak. Oburu ise 2. Ye hamile kaldi:) kmseyle yazisasi glmiyo insanin bazen. Neseki siz varsiniz:)

X