Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sorma canim bu ay 3.klomen denemem aşılama dedi doktor...benim 4 yasinda oglum var gecen yilda bir düsügüm oldu.yani demekki hamile kalabiliyorum.genelde benim durumumda olanlar benim gibi boşuboşuna klomeni kullanip olmayincada sonradan eşlerine sperm testi yapilmis ve eslerinde problem cikmis.yarin tekrar doktorla konusup esime test yaptiricam
Canm bende 3 ay klomen kullandım ama fayda vermesi esimde sperm tahlili verdi sorun yoktu ve ben hamile kaldım doğurdum ama şimdi istiyoruz olmuyor ilacın değişti femara kullanmaya başladım dün çok etkili ilacmis bende bi dene derim

Canm bende 3 ay klomen kullandım ama fayda vermesi esimde sperm tahlili verdi sorun yoktu ve ben hamile kaldım doğurdum ama şimdi istiyoruz olmuyor ilacın değişti femara kullanmaya başladım dün çok etkili ilacmis bende bi dene derim

Sagol caninya bu 3.klomen tutmazsa onumüzdeki ay femare yi istiyim

Adetim 1 gun gecti test yaptim tabiki negatif cok sıkıldım artik ya :KK43:

Eklentiler

• B612_20180920_232754_344.jpg
    B612_20180920_232754_344.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 28
Adetim 1 gun gecti test yaptim tabiki negatif cok sıkıldım artik ya :KK43:
Bozma moralini diycem ama biliyorum hiç faydası yok canım. Nasipten öte yol yok ya. Geçen sene ekimde ilk denediğimiz ay hamile kaldım, şimdi 5 aydır hamile kalamıyorum ve asıl sorun şu an eşimde görünüyo. Aklım almıyo kuzum. Ben de çok sıkıldım

Bozma moralini diycem ama biliyorum hiç faydası yok canım. Nasipten öte yol yok ya. Geçen sene ekimde ilk denediğimiz ay hamile kaldım, şimdi 5 aydır hamile kalamıyorum ve asıl sorun şu an eşimde görünüyo. Aklım almıyo kuzum. Ben de çok sıkıldım

Gercekten insanlara korunuyoruz demektende yoruldum agrima gidiyoe artık adet olsam gidicem en azindan klomene baslarim biktim tedavidende bugünün yüzu suyu hurmetine bu ay hamile.kalsak sagli bisekilde :KK43: senin esinde ne sorunu cikti.cnm

Simdi 2.cizgi cikmis ama yarim saat oldu yapali ilk 5 dkda cektigim resimdekiydi yarin bide ilk idrarla yapim bakalim adet olmazsam pekde umudum yok ama :KK43: esim olmadigi yerlerde agliyorum artik o takmiyorum saniyor ama takiyorum :KK43:

Gercekten insanlara korunuyoruz demektende yoruldum agrima gidiyoe artık adet olsam gidicem en azindan klomene baslarim biktim tedavidende bugünün yüzu suyu hurmetine bu ay hamile.kalsak sagli bisekilde :KK43: senin esinde ne sorunu cikti.cnm
Sen pes etme mutlaka olucak canım. Eşimde sperm hareketlerinde sorun var canım, randevumuz yarın asıl o zaman öğrenicez durumu. İleri hızlı hareketli %1, yavaş ileri hareketli %29, yerinde hareketli %43 çıktı. İlk ikisinin toplamı en az %34 olmalı ama bizim 30, doktor takviye kullanıcaz dedi telefonda. Ben de bugün çakşır kökü suyuna başlattım, soğuk pres keçiboynuzu özü de içiyo zaten, ceviz fındık badem ne bulursam yediriyorum bakalım

Simdi 2.cizgi cikmis ama yarim saat oldu yapali ilk 5 dkda cektigim resimdekiydi yarin bide ilk idrarla yapim bakalim adet olmazsam pekde umudum yok ama :KK43: esim olmadigi yerlerde agliyorum artik o takmiyorum saniyor ama takiyorum :KK43:
Canım ya bence sen hamile olabilirsin :) hem gecikme yaşıyosun hem yarım saat sonra bile olsa 2.çizgi çıkmış, hamile olmayanda hiç çıkmıyo. Yarın sabah hemen tekrarla

Sen pes etme mutlaka olucak canım. Eşimde sperm hareketlerinde sorun var canım, randevumuz yarın asıl o zaman öğrenicez durumu. İleri hızlı hareketli %1, yavaş ileri hareketli %29, yerinde hareketli %43 çıktı. İlk ikisinin toplamı en az %34 olmalı ama bizim 30, doktor takviye kullanıcaz dedi telefonda. Ben de bugün çakşır kökü suyuna başlattım, soğuk pres keçiboynuzu özü de içiyo zaten, ceviz fındık badem ne bulursam yediriyorum bakalım

Arkadasin esinin soermi 0 mid bak o bile hamile kalmis cnm hayirlusi olduninsallah dogal yollarla artar spermi Allahin izniyle

Canım ya bence sen hamile olabilirsin :) hem gecikme yaşıyosun hem yarım saat sonra bile olsa 2.çizgi çıkmış, hamile olmayanda hiç çıkmıyo. Yarın sabah hemen tekrarla

Daha oncede yasamistim cnm hüsran oldu ama yinede iste istemesekde umut ediyoruz yarin tekrarlicam testi bakalim hayirlisinolsun hakkimizda :)

Bu sperm testlerinde a grubu var ileri hızlı haretli miktarını belirtiyo, b grubu yavaş ileri hareketli miktarını belirtiyo, doktorlar en çok ikisinin toplamına bakıyomuş sanırım canım. Çünkü hamile kalmada onlar etkili, tabi ileri hızlı harejetli fazla olsa süper olur. Bizim de ileri hızlı hareketli %1 malesef, yavaş ileri hareketli %29, ikisinin toplamı %34 olunca çok büyük sorun yok gözüyle bakılıyomuş. Bizim %30 yapıyo bilmiyorum bakalım doktor tam olarak ne diycek
Ay cok benzeriz senle :KK43: kurler etki eder ins. Esim pzt tekrar test verck doktor bida gormek istedi ins biraz artmisolur. Sigara bile icmiyor ya saglikli hep sigarayi soruyolar yo icmiyo icenlern sak die oluyo ki zaten :)

X