Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım klomen 2 tane aynı anda içilebiliyo. Bana doktorum içebiliyosan ikisini de birden iç, içemiyosan bi sabah bi akşam iç hiç fark etmez demişti. Sen de bi sor, bence akşam 2 tane içebilirsin

Simdi aradim canimcim aksam 2 tane ic dedi. insallah ise yarar.esimin teyzesinin kizindan sonra iyice strese girdim.

Insallah tutarda banada ümit olursun

Sen adet oldunmu cnm tekrar test yapsaydin belki vardir
Olmadım canım. Bu ay 2 gün geç yumurtlamıştım ya ovulasyonun 14.günü bugün, olurum heralde. Arada belim ağrıyo, arada sol kasığım ağrıyo ama daha bi şey yok. 4 gün önce erken gebelik testi negatifti ya ondan hiç yapasım gelmiyo canım hamile değilim bence. Gerçi onu ilk idrarla yapmamıştım akşam yapmıştım. Bakalım belki sabah ilk idrarla bi şansımı denerim. Sende ne var ne yok canım

Sen ne durumdasin tekrardan test yaptinmi... bazen erken gebelik testi yaniltabiliyor
Yapmadım canım ovulasyonun 14.günü bugün, olurum herhalde. Belimde ve sol kasığımda ağrı yokluyo bugün arada. Dayanamazsam ve adet olmazsam sabah ilk idrarla yapıyım bari test

canım sen niy e sıkıyorsun canını. 6 yaşında oğlum. 2. ye geç kalmışsınız ya fa düşün muyorsun diyenlere yakın ya da uzak akraba olsunlar konu komşu tek cevabim var. Rabbimin ol demesini bekliyoruz diyorum. zaten anlayan anliyor.

ben doktorumun dediğine takıldım. 37 yaş... olmaz diyemem hamile kalmışsın ama zor görünüyor...
Beynimde yankılanıyor...

Yapmadım canım ovulasyonun 14.günü bugün, olurum herhalde. Belimde ve sol kasığımda ağrı yokluyo bugün arada. Dayanamazsam ve adet olmazsam sabah ilk idrarla yapıyım bari test

Canim yap tabi sen testi cok erken yapmissin zaten.insallah pozitif cikar.

Amannnnn ben senin verdigin cevabi versem kısırlaşmis diye daha cok inadina her ortamda gererler beni.

ben doktorumun dediğine takıldım. 37 yaş... olmaz diyemem hamile kalmışsın ama zor görünüyor...
Beynimde yankılanıyor...

Bende 34 oldum .zaten elimizden geleni yapiyoruz.geridi Allah tan

Sperm haraketlerini arttiriyomus.dene tabi canim.ben bu ay herseyi kullaniyirum.ama tık yok.yani klomenkullanirken hafif agrilar oluyorduya yumurtaliklarda bende hic yok.
Inanmiyorum ya icimzde neler yasiyoruz dua etsnler allah bole bi imtihan vermemis onlara nekadar acimasizlar ya ozel bisi bu konu kmseye ilgilendirmez isteyerek de yapmayabilirsin tek cocuk tercih edebilirsin yani

Kızlaar ben adet oluyorum galiba yavaş yavaş açık kahverengi, hafif pembemsi akıntı gelmeye başladı peçeteye sildikçe. Neyse nasip, klomen ve çatlatma kullancam artık yine bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…