Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydin canim.bugün 15.gün yine negatif kar gibi beyaz test.zaten kasiklarim agrimaya basladi regl geliyor büyük ihtimal...
Hadi ya tüh üzüldüm canım. Ama üzme kendini, klomene devam et bence 1-2 ay daha. Ovulasyon testi de kullan. Tabi sen bilirsin yinede

Çok doğru, bana da doktorum 6-7 ay devam ederiz, bunların birinde olumlu sonuç alıcaz diye düşünüyorum dedi. Beraberinde ovulasyon testi de kullanılınca şans artar

Sabahtan esime 3kilo sogan siparis ettim.yarin sabah basliyacagim.ovulasyonda sipariş ettim.canim birde sen bir ilac yazmistin folic diye tam adi neydi

Sabahtan esime 3kilo sogan siparis ettim.yarin sabah basliyacagim.ovulasyonda sipariş ettim.canim birde sen bir ilac yazmistin folic diye tam adi neydi
Soğan suyu çok etkili haklısın. Ama yumurtlamadan sonra içme sakın. İnofolic combi canım ilacın ismi. 45 tl gibi bi fiyayı var ama kaliteli yumurtlama sağlıyomuş. Doktorum bunu pkolulara veriyoruz ama sen de kullan çok faydasını görceksin dedi

Sagol canim peki klomenle ayni anda kullanimi zararli olmuyor dimi

Canim cok soru sordum ama bu ilaci nasil kullanicam.nezaman baslaniyor regl oluncami. gunde kaç tane aliniyor.ve hamile kalinca hemen birakmakmi gerekiyor.bende pko luyum.

Canim cok soru sordum ama bu ilaci nasil kullanicam.nezaman baslaniyor regl oluncami. gunde kaç tane aliniyor.ve hamile kalinca hemen birakmakmi gerekiyor.bende pko luyum.
Estağfurullah canım sor istediğin kadar. Günde bi tane kullanıyorum ben canım, iki tane kullananlar da varmış ama bilmiyorum ben pkolu değilim diye mi acaba bi tane dedi doktorum. Hatta daha sonra da sordum, bi tane devam etceksin sen dedi. Tok kullanıyorum, gece yatmadan önce daha doğrusu. Yaklaşık aynı saatlerde kullanmak iyi olur dedi, o yüzden yatmadan önce kullanıyorum. Ne zaman başladığın hiç önemli değil, ister hemen başla ister regl olunca. Hamile kalırsan hiçbir zararı yok, zaten içeriğinin bi çoğu da folik asit. Hatta hamileliğin ilk 3 ayında folik asit olarak bunu kullanan çok varmış

Sagol bitanem pazartesi alip kullanayim.

Ne zaman sabirsizlansam husran yasadim gelecegini hissediyoum direk adet gelsin negatif gormek istemiyorm

Ben gecen ayki kullaniminda sadece 1 kez test yaptim negatif cikinca doktora gittim kandada negatifi görüp ilac verdi ama bu ay 12 günde başladim sabah aksam test yapiyorum bugün 15 gün negatif.zaten umut kalmadi olsa azda olsa cikardi

Hangi günlerde test yapmak daha güvenilir, ben de 12. Günde yapmaya başlayım diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…