Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sagolun kizlar eger umut olsaydi azda olsa bir cizgi cikardi bembeyaz tortu bile yok...vardir güzel Allah imin bir bildiği...

Kesinlikle öyle canım. Biraz nazlı bizim bebişler ama gelicekler en yakın zamanda

Kendim icin uzulmüyorumda oglum icin cok uzuluyorum.cok istiyor kardesi olsun diye.keske hiç ara vermeseydim.siz benim yaptigimi yapmayin sakin kardeş cok önemli.

Kendim icin uzulmüyorumda oglum icin cok uzuluyorum.cok istiyor kardesi olsun diye.keske hiç ara vermeseydim.siz benim yaptigimi yapmayin sakin kardeş cok önemli.
İnanki 2.çocuk için 4-5 sene beklerim diyodum, şimdi kolay olmadığını görünce 2.5 - 3 yaşında ikinciyi denemeye başlıyım diyorum. Ah ilki bari bi olsa...

İnanki 2.çocuk için 4-5 sene beklerim diyodum, şimdi kolay olmadığını görünce 2.5 - 3 yaşında ikinciyi denemeye başlıyım diyorum. Ah ilki bari bi olsa...

Valla 1 yasina kadar emzir hamike kal.sonra çokkkk zorr oluyor.olur canim çünkü benimde etrafimda klonene ara verdigi ayda hamile kalanlar var.bende doktora bunu sorucam.

Valla 1 yasina kadar emzir hamike kal.sonra çokkkk zorr oluyor.olur canim çünkü benimde etrafimda klonene ara verdigi ayda hamile kalanlar var.bende doktora bunu sorucam.
Hayırlısıyla bi gelse, 2.için arayı uzatmıcam gerçekten. Bilmiyorum canım ya ben de keşke tedavi kesintiye uğramasaydı diyorum çok üzüldüm bu ay. Tabi nasip ama modum çok düşük hiç umudum yok. İlk kez ovulasyon testi kullandım bu ay, aynı zamanda yumurta takibi yaptırdım. Onun faydası olucak mı bakalım

Bende siparis verdim ovulasyon testlerinden...henüz doktora gitmedim ne diyecej bilniyorum ama bu ay sadece ovulasyon testiyle takip düsünüyorum

Cok dogru soluyosunuz ben bile keske da once baslasaydim diyorm esim cok istiyodu. Zor oldugunu gorunce 2. Cocuk icin beklememeue karar verdim. Tek cocugum ben bayanlar evladinizi sakin tek birakmayin kardesligi yasasin. Simdi bu uzuntulerle tekim bi ablam veya kardesm olsa ne iyi olurdu nese sizler varsiniz iyiki

hayırlısını dile. bu ay benimde kendi halinde :) :*
Öyle tabi canım benim her şeyin hayırlısı olsun, biliyorum gelicek bizim de bebişlerimiz. Birazcık sabır sadece. İnşallah mucize yaşarız ve kendi halindeyken hamile kalırız bu ay

İğnenin bugün 7. günü, dün başlayan sürekli sabit olan bi kasık ağrım var iki üç defa midem bulandı çıkartıcak kadar oldum ama benim normalde de midem biraz rahatsız böyle şeyler yaşayabiliyorum.. göğüs hassasiyeti akıntı gibi belirtiler yok.. bi 7 gün daha sabır ama ağrım neden başladı acaba kist oluşmuş olabilir mi

Yok canim bunlar ilacın etkileride olabilir hamilelik icin biraz erken sanki...benim gecen ayki kullanimimda kasik agrim cok oldu mide bulantisi halsizlik akinti gögüslerde asiri agri ama tutmadi.sonucta vucudumuza hormon veriliyor...insanllah seninki bebistendir.

Belirtiler için biraz erken bence, iğne hcg hormonu içerdiği için vücut hamilelik belirtileri verebiliyo. Bu ay kullanmadım ama geçen ay ovitrelle kullandım ve hiç ağrımayan göğüslerin adetten 10 gün önce çok şiddetli ağrımaya başlamıştı. Hormon yüklendiği için sanırım. Sabredin bir haftacık daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…