Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umutumut82 soğan suyu nasıl, içerken zorlandın mı :) diğer ay ben de yapayım diyorum, ılık mı içiyorsun ılıması için çok beklemek gerekiyor mu, sabah erkenden işe gidiyorum zor olur mu hazırlaması ama beni en çok düşündüren kokusu :)

Mrb kizlar bugun kimseden ses yok... benim regl lekelenme gibi basladi ve bitti sogan kurune basladim sanirim kist oldu sokülmüyor.birde infolic combiye basladim bugün.pes etmek yok yola devam.
Selam canim. Yeni okudum yazsmalari ah bos insan cok ya benim cevrmde is ortamndada dusunmedn soruyolar :)
Aa sokulmedi demk ki. Benimde 14. Gunun adeti bkliyorum. Aynen yola devam :))

İyi yaptın, yolun açık olsun inş :) benim igneden sonraki 10. Günüm, çok bi belirti de yok.. bakalım biraz zor oluyor beklemek ama bekliyoruz mecbur
Ayy seninde azkaldi sen ne durumdasin canim. Bende de hamilelik namina hic belirti olmadi:) adet sancilari devam ediyo gece uykymdan uyandim kasik agrisiyla ve bu ay adet olmaktn korkuyorum kmbilir o nasi gecicek(

Ayy seninde azkaldi sen ne durumdasin canim. Bende de hamilelik namina hic belirti olmadi:) adet sancilari devam ediyo gece uykymdan uyandim kasik agrisiyla ve bu ay adet olmaktn korkuyorum kmbilir o nasi gecicek(

Evet valla yola devam:) işin peşini bırakmak yok :)
Benim seninki kadar ağrım olmuyor, gün içinde biraz hissettiryor, arada göğsüm sızlıyor okadar adet yaklaşırken böyle oluyor zaten.. ama test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :)

Benimde goguslerm sisti adet zamani gibi baya adet donemine hazirlik vucudum direniyo tedaviye:) hehehe vala beklemek cok zor bu aksam yapcam sanirm bende sonucu bile bile :)

Benimde goguslerm sisti adet zamani gibi baya adet donemine hazirlik vucudum direniyo tedaviye:) hehehe vala beklemek cok zor bu aksam yapcam sanirm bende sonucu bile bile :)

Hiç test yapmadın mı yoksa :) ay belki de seninki hamilelik belirtileridir :)

Mrb kizlar bugun kimseden ses yok... benim regl lekelenme gibi basladi ve bitti sogan kurune basladim sanirim kist oldu sokülmüyor.birde infolic combiye basladim bugün.pes etmek yok yola devam.
Merhaba canım, çok ağrın yoksa kist yoktur bence. Ama soğan suyu iç tabi, çok faydası oluyo

Hiç test yapmadın mı yoksa :) ay belki de seninki hamilelik belirtileridir :)
Vala ne igneymis dedim oldugumdan beri cekiyorum :) yapmadim yok be kuzum ya eminin adet olacam ben hayal kirikligina girmeyim dedim sizin icin yapcam aksam ama:)) haftasonuda dugun flaan vardi kafa doldu zaman gecti iyi oldu

Valla ben severek iciyorum.2su bardagi klorsuz suyu kaynadiktan sonra 2 orta boy sari sogan 4e bolup koyup 5 dakka kadar kaynatip iciyorum.sogani tamamen soymuyorum.ben mesela hamike olnadigum kesinlestiya bugun basladim adet bitimine kadar yapiyorum sobra belki yumurtlamaya zarari olur diye yapmiyorum.

Merhaba canım, çok ağrın yoksa kist yoktur bence. Ama soğan suyu iç tabi, çok faydası oluyo

Hic agrim yok canim normal gun gibi ama rdgl de gelnedi sadece az bir kahverengi lekelenmeoldu dun. bugun 16gün gecen ay 17gunde olmustum insallah sokülürde kiste dönüsmez

Şişkinliğim çok bi de karnım davul gibi :) bukadar ağrımız sızımız iğneden olsa gerek :)

Bende gecen ayki kullanimimda patlicak gibiydim agridan tutmadi .bu ayda hicbirsey olmadi yibe tutmadi bence agriyla tutup tutmamasinin baglantisi yok.tamamen igneyle iliskili

Hic agrim yok canim normal gun gibi ama rdgl de gelnedi sadece az bir kahverengi lekelenmeoldu dun. bugun 16gün gecen ay 17gunde olmustum insallah sokülürde kiste dönüsmez
Olumsuz düşünme canım bence kist yok. Sökülememiş olabilir, zaten bazı aylar daha az miktarda adet oluyoruz olağan şeyler canım

Az once de yakin arkadasimin bi gecelik kazala 2. Cocuga hamile kaldigini ogrendim. Planlamiyordu. O gece nasil yumrtlama donemine denk geliyor sansa bakin. Biz burda neler yasiyoruz bayanlar herkesin farkli zor hikayeleri var rabbim bizim sesimizi dualarimizi da duysun ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…