Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebeğin olmamasından ziyade bebeğin istenmemesi açıkçası beni daha çok yoruyor, yıpratıyor ama hiç bu şekilde düşünmemiştim, o günleri görebilirsek eğer dediğin gibi olabilir :)
benim esimde kendini ilk bi yil hazir hissetmedi. istemedi. yavas yavas alisti bu duruma takma kafana tatlim.

Kizlar sizce 3.kez klomenmi kullansam yoksa hiç doktora gitmeden kendim ovulasyon testiyle akışına biraksam.sonuçta bu ilac bana yarıyor olsa 2 aydada sonuç verirdi.demekki yaramiyor.3 ay üst uste kullanmak zararli olur diye düsünüyorum.sonuçta hormon veriliyor.

Yapma calatma ignesi olmayinca kist oluyor. Denedim

Aslında klomen 6 ay kullanılabiliyormuş, bi doktorla konuşup beraber karar verebilirsin, hem klomen kullanıp hem de ovulasyon takibi yapmak da mantıklı

Klomeni doktorun mu verdi? Ben 3 ay kullandım, kist olmasın diye ara verdi doktorum. Normalde 3 ay ara verecektik, ama kist oluşmadığı için 1 aylık aradan sonra tekrar başladık klomene, ek olarak ilk defa çatlatma iğnesi de kullandım. Klomen 6 Aydan sonra netice vermiyorsa aşılamaya geçilmeli dedi doktorum, bence doktorunun yönlendirdiği gibi hareket et.

doktorla irtibatta olman daha faydalı canım. ya hiç birşey kullanma akışına bırak ya da drla beraber karar verin. valla soga n suyunu bile kullanamadim birşey olursa diye...

doktorla irtibatta olman daha faydalı canım. ya hiç birşey kullanma akışına bırak ya da drla beraber karar verin. valla soga n suyunu bile kullanamadim birşey olursa diye...

Söyle bir mucize olsada hepimiz bu ay hamile kalabilsek.

Canım bence klomen çok yan etkisi olan bi ilaç değil, çatlatma iğnesi kullandığın sürece problem olmaz. Bana kalırsa devam et 1-2 ay daha

Aslında klomen 6 ay kullanılabiliyormuş, bi doktorla konuşup beraber karar verebilirsin, hem klomen kullanıp hem de ovulasyon takibi yapmak da mantıklı
Çok doğru, bana da doktorum 6-7 ay devam ederiz, bunların birinde olumlu sonuç alıcaz diye düşünüyorum dedi. Beraberinde ovulasyon testi de kullanılınca şans artar

Canım bence klomen çok yan etkisi olan bi ilaç değil, çatlatma iğnesi kullandığın sürece problem olmaz. Bana kalırsa devam et 1-2 ay daha

Günaydin canim.bugün 15.gün yine negatif kar gibi beyaz test.zaten kasiklarim agrimaya basladi regl geliyor büyük ihtimal...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…