Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum biraz erken ama bence de. 15.günden sonra net cevabı verir bence idrar testleri. Erken gebelik testi değilse çok ciddiye alma biraz daha sabret

Bence de bi iki gün daha beklemelisin, sabır en çok ihtiyacımızın olduğu şey.. Unutma hepimizin fizyolojisi farklıdır :)

Inanki valizleri yere atip kosa kosa test yaptim.insallah siz yasamazsiniz bu ay bunlari....
Ah bilirim o hayal kırıklığını. Üzme kendini sakın. Malesef ben hiç umutlu değilim bu ay kendi halinde olduğundan sanki hiç şansım yokmuş gibi. Ovulasyon testinde koyu çift çizgiyi yakalım ama, belki bi işe yarar

Ben de yolun başında sayılırım ve umarım bu süreç çok uzamaz. Sonucun olumlu olması her şeye değer canım. İnşallah bir an önce biz de sağlıklı bebişlere hamile kalırız

İnşAllah, ne kadar başında olsak da yıprandığımız da aşikar.. bizimkiler nazlı biraz işte:)

Insallah senin bari yüzün gülsün...tedavite ilişkin güvenimiz tazelenir

Kızlar ben bugün sabah vurdum igneyi
İlişki günleri cuma pazar salı yazmış doktorum
dün de ilişki olmadi
Cuma günü geç olmaz mı sizce bugün ilişki olmali mi?

Calla canim benim igneden 1 gün önce ve 1 gün sonra iliski oldu tutmadi.yani okudugum olumlu yorumlardan cevap verirsem bence bu geceyide degerlendir.cunku bazi doktorlar ignenin vuruldugu gunude oneriyor.zaten sabah vurulmussun.

Hanımlar ben sabah gözlerimi açtığım andan itibaren kendimle savaşa başlıyorum.. gün içinde defalarca ümitsizliğe kapılıp kendimi tekrar toparlıyorum.. duygularımı kimseyle paylaşamıyorum. Doktora tek başıma gidiyorum geliyorum. İlaçlarımla tek başıma ilgileniyorum. Çünkü bebek istemeyen bi eşim var.

Hanımlar destek olabilen bi eşiniz varsa en azından onun desteğinin varlığı için sabredin. Güzel evliliklerinizin de tadını çıkarmayı unutmayın. Hayatımızın bugünlerini tekrar yaşama fırsatımız olmayacak:)

Sakin üzülme.anneler annelik duygusunu bebis daha hücreyken kazanir. görmeden duymadan severler sahiplenirler bebeklerini. ama eşler babalik duygusunu cocuklari doğduktan sonra zaman gecirdikce kazanirlar..inan dogunca sana birakmicak sevmelere doyamiyacak.benim 4 yasinda bir prensim var babasi ölüyor ona.

Bebeğin olmamasından ziyade bebeğin istenmemesi açıkçası beni daha çok yoruyor, yıpratıyor ama hiç bu şekilde düşünmemiştim, o günleri görebilirsek eğer dediğin gibi olabilir :)

Kızlar ben bugün sabah vurdum igneyi
İlişki günleri cuma pazar salı yazmış doktorum
dün de ilişki olmadi
Cuma günü geç olmaz mı sizce bugün ilişki olmali mi?
Bence geç olmaz canım, çünkü iğneden yaklaşık 36 saat sonra çatlıyo yumurta. Yani yarın ilişki oldu mu tam zamanı olur :)

Bu üzücü ve baş edilmesi zor bi durum canım ama malesef bazı erkeklerde çocuk korkusu, baba olma, sorumluluk alma korkusu oluyo. Ama sonuçta kendi canından olan yavrusu oldu mu inan bunca zaman niye istemedim diye pişman olur. İnşallah Rabbim bir an önce eşine çocuk sevgisi versin, bebişiniz de bir an önce gelsin ki o duyguyu tatsın

Amin inşallah bu tarz sıkıntı yaşayan herkesin eşine sevgiyi versin, umarım düzelir zamanla

Günaydin kizlar,busabahta test yaptim 14.gün bariz negatif buayda umutlar tukendi yarindan itibaren sogan suyuba baslicam bari kist olmasin
Günaydın canım. Soğan suyu için acele etme 17.günde falan başlarsın. Nolur nolmaz bence hala kesin sonuç olmayabilir

Günaydin kizlar,busabahta test yaptim 14.gün bariz negatif buayda umutlar tukendi yarindan itibaren sogan suyuba baslicam bari kist olmasin
Ins onumuzdeki aylara uzuldum canim. Sogan kuru cok duydum bende yapmafim faydasi varmi acaba. Pko var bende de. Benim kist oldu yine sanirim cok karnm agriyo. Adet belirtilerin var mi peki senin suan bi umut belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…