Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama bitene kadar adetten sonra biz gun asiri calistik yumurtlamadan sonra ben memlekete geldim bakalim ne olacak
En doğrusu o galiba. Sperm kalitesi içinde. Dün gece 36. saati değerlendirdik. Sağ tarafımda batma hissi var şu an. Geceden hissettim zaten çatladığını. Inşallah hepimiz için hayırlı olur sonuçlar

Kızlar gunaydin acaba bende kan testimi yaptırsam bugün net çıksın sizce ne yapayım kararsizim
Evet erken gebelik testi
Gece boyunca sürekli wcye taşındığım için uzun süre beklemiş bir idrar örneği ile yapamıyorum testi
Bu yaptım 4saatlik bir idrardı
Senin ki normal testse daha olumlu tabiii
benimki normal de siliklesti iyice yaa. Carsambaya hic kalmaz. Verdin mi kan sonuc ne zaman?

Günaydın cnm benim doktorum cuma iğneyi vurdur cuma ve cumartesiyi değerlendirin diğer günler serbest dedi bende öyle yaptım iğneyi vurdurmadan önceki gün birliktelik olmuştu zaten toplamda o dönemde 4 birliktelik oldu

Yumurtlama bitene kadar adetten sonra biz gun asiri calistik yumurtlamadan sonra ben memlekete geldim bakalim ne olacak
En doğrusu o galiba. Sperm kalitesi içinde. Dün gece 36. saati değerlendirdik. Sağ tarafımda batma hissi var şu an. Geceden hisssttim
Çalıştığım yere yakın kızılay kafamda soru işareti olacağına verdim kanı işte inşallah güzel sonuçlar aliriz cnm
Inşallah güzel haberleri alırsın

En doğrusu o galiba. Sperm kalitesi içinde. Dün gece 36. saati değerlendirdik. Sağ tarafımda batma hissi var şu an. Geceden hisssttim

Inşallah güzel haberleri alırsın
Inşallah cnm hepimiz güzel haberler alalım Allahım boş cevirmesin dualarımızı kabul etsin

Evet erken gebelik testi
Gece boyunca sürekli wcye taşındığım için uzun süre beklemiş bir idrar örneği ile yapamıyorum testi
Bu yaptım 4saatlik bir idrardı
Senin ki normal testse daha olumlu tabiii
ya o dert bende de var saat başı tuvalete gidiyorum ya anlamıyorum niye böyle oluyor pufff

Hic testlerimi ilk idrarla yapmafim ben bu gunkunude oyle cnm
Ne bilim cnm hep diyorlar ya ilk idrarla yapın en az 3 4 saat bişey içmeyin fln neyse kan sonucu çıkıcam zaten belli olur ne olduğu cnm ama alıntım devam ediyor hala anlamadım ben bu işten bişey sabah sağ kasik ağrım vardı hafif bel ağrısı oldu hayirlisi

Aynen canim hayirlisi saat kacta cikicak sonucun

Aynen canim hayirlisi saat kacta cikicak sonucun
13 10 da çıkıcak cnm 2 ye doğru gider alirim gerçi ben ihtimal vermiyorum cnm tüpler sikintili çünkü benim sağ kapalı solda darlık var damla damla gidiyor oraya sperm gidicekte yumurtaya ulasicakta ohoooo o yüzden ben aşılama denicem önümüzdeki ay oda olmazsa zaten dr bekleme tüp bebeğe başla dedi

Benim tupler acik da noluyo canim 5 senedir bulusamadilar bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…