Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Inşallah cnm benimde kasik ağrım var sol tarafta

Benim her iki kasığımda da oluyor ağrı,batma
Eğildiğimde,birden doğruluğumda falan hemen Batıyor
Göğsüme ara ara ağrılar giriyor ama hassaslaşma ya da acı yok.olsaydı bir tık daha umutlanabilirdim
Kızımın hamileliğinde en erken belirtim göğüs ucu acımasıydı.baya can yakıyordu dokununca
Nasip bekleyip göreceğiz
Senin de benim de tüm bekleyenlerinde umutları boşa çıkmaz

Benimde 8 bakalım nolcak

Benim her iki kasığımda da oluyor ağrı,batma
Eğildiğimde,birden doğruluğumda falan hemen Batıyor
Göğsüme ara ara ağrılar giriyor ama hassaslaşma ya da acı yok.olsaydı bir tık daha umutlanabilirdim
Kızımın hamileliğinde en erken belirtim göğüs ucu acımasıydı.baya can yakıyordu dokununca
Nasip bekleyip göreceğiz
Senin de benim de tüm bekleyenlerinde umutları boşa çıkmaz
benim en belirgin bel agrim asiri degil ama az otursam batiyo gibi. Kasik agrilari rutin her ay oldugu gibi

Kızlar bişey sorcam bende akıntı da olmaya başladı normalde olmazdı bende birde bu klomen kist fln mi yaptı acaba bende

Kızlar bişey sorcam bende akıntı da olmaya başladı normalde olmazdı bende birde bu klomen kist fln mi yaptı acaba bende
Hamile olabilirsin mesela neden hemen kist geliyor aklına akıllım :) sulu akıntı mı kokulu mu? Krem gibi mi bunlar önemli, kist akıntı yapıyor mu bilmiyorum ama bebek tutunurken rahim ağzı yumuşuyormuş ve bu da akıntı yapıyormuş

Hamile olabilirsin mesela neden hemen kist geliyor aklına akıllım :) sulu akıntı mı kokulu mu? Krem gibi mi bunlar önemli, kist akıntı yapıyor mu bilmiyorum ama bebek tutunurken rahim ağzı yumuşuyormuş ve bu da akıntı yapıyormuş
Krem gibi beyaz ve sanki koku yapıyor birde sol kasik ağrım var arada bacağımada vuruyor.

Kızlar ben yine test yaptım
2.çizgi yine çıktı silikte olsa
İğnenin 11.günündeyim
Bata 5gün kaldı
Bakalım yapabilirsem kan vereceğim

IMG_1980.JPG
Kızlar ben yine test yaptım
2.çizgi yine çıktı silikte olsa
İğnenin 11.günündeyim
Bata 5gün kaldı
Bakalım yapabilirsem kan vereceğim
Yaptim canimm gonderiyorumm sende gonderr

Sende de çıkmış ikinci çizgi :)
Ya bi sevinebilseydik
İğne işin içine girdi ya
İnş bebişler bizimledir
Hadi sen de git kan vermeye
Düşük bir değer çıkmazsa umut vardır
Sen kan vermeye mi gidiyosunn? Hani testini yollamadin ben beklerim ya adetten sonra kan veririm.

Sen kan vermeye mi gidiyosunn? Hani testini yollamadin ben beklerim ya adetten sonra kan veririm.

Çok silik yine...evettt ben kan vermeyi düşünüyorum.
Kafayı yer insan böyle bekleye bekleye
Çıkan sonuç en azından daha net düşünmemi sağlar

Eklentiler

• IMG_3039.JPG
    IMG_3039.JPG
    57 KB · Görüntüleme: 404
Günaydın kızlar. İğneden sonra ilişki düzenini nasıl ayarladınız. Benim doktorum 36 saat sonra ilk ilişki sonra gün aşırı dedi. Ama burada gördüğüm kadarıyla arka arkaya değerlendirenlerde olmuş. Kafam karıştı bu konuda

Günaydın kızlar. İğneden sonra ilişki düzenini nasıl ayarladınız. Benim doktorum 36 saat sonra ilk ilişki sonra gün aşırı dedi. Ama burada gördüğüm kadarıyla arka arkaya değerlendirenlerde olmuş. Kafam karıştı bu konuda
Yumurtlama bitene kadar adetten sonra biz gun asiri calistik yumurtlamadan sonra ben memlekete geldim bakalim ne olacak

Günaydınnn
Bana doktorum 2 gün aralıksız
Sonra günaşırı demişti
Şimdi şöyle yap demek ne kadar doğru bilmiyorum ki
Doktorunun dediği daha önemli

X