Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Klomen ve çatlatma iğnesi için 3 yıl geç değil mi, rahim filmine bakmadan vermedi mi bu ilaçları? Aşılama filan yapılıyor tüp bebekten önce nebileyim sen sabırlıymışsın demekki olur diye beklemişsin. Eşine de test yapıldı mı?

Sabırlıyım ama böle olcagını bilemezdim ki ha oldu ha olcak oldu 3 yol işte eşimde de sorun yok canım aşılama istiyom zaten amh düşük çıkarsa direk tüp yapılıyomuş

Heer şey yapıldı. Amh yi yaptırmamıştım o da oldu eşimde de sorun yok rabbim nasip etmeyince olmuyo ama biz kullarına zor geliyo
Bence diğer tedavi yöntemlerine geçebilirsiniz artık canım, hem zaten ikinizde de sorun yoksa aşılama ya da en kötü ihtimal tüp bebekle kesin hamile kalırsın şansınız daha da yüksek olur o konuda

Rahim filmini görmeden hiç bi tedavi yapmadılar bana
O da çok ilginç klomen ve çatlatma iğnesi için rahim filmi pek istemiyolar. Benim aralıkta malesef bi kürtajım var. 3 ay denedik olmadı, 4.ay doktora gittim ve madem hızlandırmak istiyosun süreci klomen ve kullanalım dedi. Rahim filmine gerek yok mu dedim, yakın zamanda hamile kalmışsın o yüzden şimdi gerek duymuyorum dedi. Gerek kalırsa 4-5 ay sonra rahim filmi çekeriz dedi. Sizin biraz geç kalmışlar tedaviye

Bence diğer tedavi yöntemlerine geçebilirsiniz artık canım, hem zaten ikinizde de sorun yoksa aşılama ya da en kötü ihtimal tüp bebekle kesin hamile kalırsın şansınız daha da yüksek olur o konuda
İnşallah öyle istiyoz zaten canım bakalım bayramda adet olursam kalacak malum izinde doktorlar bidahaki ay olmadan da raporu toparlamak istiyorum sonra randevu alıp umuttepeye tüp bebek için gitcem nasip olursa

İnşallah öyle istiyoz zaten canım bakalım bayramda adet olursam kalacak malum izinde doktorlar bidahaki ay olmadan da raporu toparlamak istiyorum sonra randevu alıp umuttepeye tüp bebek için gitcem nasip olursa
En iyisi kuzum daha fazla erteleme boşu boşuna

Ama ben za
ama ben zaten gec gittim canım gecen yıl bu aylarda gittim ben işk doktora bu kadar ay olmadıgı için film istediler hamile kalsaydım zaten istemezdiler onların sucu yok ben gec gittim

Bu ay sadece 2 kisiden güzel haber aldik.verimsiz bir ay oldu.bir arkadasimla konustum buraz önce 4 tane 20mm lik yumurtasi tutmamis.bende benim bir tane oldugu için tutmadi diye üzülüyordum.nasip sadece nasip

Ama ben za

ama ben zaten gec gittim canım gecen yıl bu aylarda gittim ben işk doktora bu kadar ay olmadıgı için film istediler hamile kalsaydım zaten istemezdiler onların sucu yok ben gec gittim
Anladım canım. Vakit kaybetme, pek sorun da yok ki gibi, bir an önce olsun bebiş

Evet canım yarın gidiyorum zaten nasipse. Bi yandan iyi oldu, yoksa tam bayrama geliyodu kullanmam diyodum

Hastaneler 12 ye kadar acik sakın kacirma.. :)) benimde 11 de randevum ama umudum yok...gecen ay yumurtalarin büyüdügünu hissetmistim bu ay tık yok.

Bu ay sadece 2 kisiden güzel haber aldik.verimsiz bir ay oldu.bir arkadasimla konustum buraz önce 4 tane 20mm lik yumurtasi tutmamis.bende benim bir tane oldugu için tutmadi diye üzülüyordum.nasip sadece nasip
Aynen benimde üç taneydi ama tutmadı gibi bi his var içimde çünkü vajinada çok baskı var sanki bi ağırlık. olduysa da tutunamadı galiba yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…