Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim de belim çok ağrımaya başladı, sanırım bu kadar ağrı adet sinyali. Böyle giderse bugün ya da yarın olurum nefret ediyorum şu durumdan. Çok üzgünüm şu an :KK43:

Üzülme bel ağrısı hamilelik belirtisi de olabilir. Bugün benim de çok ağrıyor ve alt kasıklarımda bi baskı var adet zamanımda olduğu gibi, daha var ama. Vücudumu dinlemekten bıktım yaa

Üzülme bel ağrısı hamilelik belirtisi de olabilir. Bugün benim de çok ağrıyor ve alt kasıklarımda bi baskı var adet zamanımda olduğu gibi, daha var ama. Vücudumu dinlemekten bıktım yaa
Bel ağrım şu süreçte hep vardı ama bugün daha fazla. Her şeyin hayırlısı olsun, çok zor bi süreç. Allah hepimize sabır, güç kuvvet versin

Kızlar benim de belim çok ağrımaya başladı, sanırım bu kadar ağrı adet sinyali. Böyle giderse bugün ya da yarın olurum nefret ediyorum şu durumdan. Çok üzgünüm şu an :KK43:

Yok yokkkk bebiş belirtisiiiii.... benimde hamileliğimde sanki kopacak gibi agriyordu.

Bel ağrım şu süreçte hep vardı ama bugün daha fazla. Her şeyin hayırlısı olsun, çok zor bi süreç. Allah hepimize sabır, güç kuvvet versin

Valla bence bu tedaviyle birlikte psikolojik destek almak lazim.şuan kafamda sadece yarin 12 deki randevum var...zaman geçmiyor.

B1CE0946-A0D4-4D00-8186-BB5B6540E618.jpeg
Kızlar çizgi var mı? İğne etkisi geçmemiş mi ki? İğne günüyle birlikte 11, iğneden sonra 10. Gün oluyor işte

Eki Görüntüle 2181164
Kızlar çizgi var mı? İğne etkisi geçmemiş mi ki? İğne günüyle birlikte 11, iğneden sonra 10. Gün oluyor işte

Var gibi duruyor ama ignenin etkisi 12 güne geçer diyorlar.insallah gebeliktendir.bence ignenin yapildigi gün hariç 15.günde tekrarlarsan daha saglikli olur

Oo ben o güne kadar çatlarım bir de bayram oluyor ya, yarın da yapıyım bakalım tamamen silinecek mi. Koyulaşırsa bayramda da yapmaya çalışırım artık, evde olmayacağım ama

Yok yokkkk bebiş belirtisiiiii.... benimde hamileliğimde sanki kopacak gibi agriyordu.
Ben regl oldum 2 saat önce, o kadar çok ağladım ki... ama her şey nasip tabi. Artık sakinleştim, kendimi yeni döngüye hazırlamaya çalışıyorum

Ben regl oldum 2 saat önce, o kadar çok ağladım ki... ama her şey nasip tabi. Artık sakinleştim, kendimi yeni döngüye hazırlamaya çalışıyorum

Canimya uzülme dicem ama üzülürsün tabi.hakkibda hayirlisiymis gibi düşün.belki 2.ayda ikizlerin olur.aminn

Hamile haberi duyunca sevinemiyom bilee arkadaşım hamileymiş, 4 yıldır bikere bile hamile kalamadım içim sızlıyo artıkk sabah beri aglıyom tutamıyom. Napcamm ben ya
Bazı şeyler gerçekten nasip ama tabi peşini bırakmamak lazım. Her tahlil yapıldı mı kuzum ikinizede, daha önce bi tedavi yöntemi kullandınız mı

Canım tüp bebek filan denediniz mi? 4yıldır mı istiyorsunuz?
İlk bi yıl istemedik sonrali bi yılda bekledik olur dedik sonra baktık olmuyo bitkisel kürler yapiyim evde dedim tabi doktora gitti bu dönemde normal herşey dedi hsg istemişti o zaman bende korktum yaptırmadım 3 yılıö dolunca dedim bunun kaçışı yok oluyo hsg çektirdim anestezili tabi ondda bişe çıkmadı 8 ay önce falan aralık ocak şubatta klomen ve çatlatma iğnesi denedik olmadı o ara çok ilaç aldım diye ara verdim kendimce doktorda şaşırıyo yani olmayınca

Canım tüp bebek filan denediniz mi? 4yıldır mı istiyorsunuz?
Hatta en korktuğum şeyi bile yaptrdım rahime sülük koydurdum herkes yaptırmış hamileymiş diye oda olmadı 4 ay gecti bi sonuç yok tabi şifası olmuştur ama bebiş olmadı şimdide başka doktora gittim en kısa zamanda bebek istiyom dedim aşılama mı tüp mü neyse yapalım dedim bu ay çatlatma iğnesi denedik amh iatedi onun sonucuna göre yol çizcez onun içinde kocaeli umuttepeye gitcem

X