Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
9.gün için 10 mm iki yumurta çok iyi canım. Bak bi de kesin yumurtam yok diyodun :) iğneyi bulmaya çalış ama canım, olmadı yarın ki nöbetçi eczaneye de sorarsınız

Bugun eczaneler kapalı depolarin cogundada yokmus nobetcı eczane getirticek amma ters zamana geldi varya

Bugun eczaneler kapalı depolarin cogundada yokmus nobetcı eczane getirticek amma ters zamana geldi varya
Benim de çok ters zamana geldi. Doktorum yok, özel muayenehaneye gidiyorum ben. Klomeni kendim alıp kullanmayı düşünüyorum. Pazartesi de klomen biteli bi gün olmuş olcak zaten o zaman yumurtalara bakar artık doktor

Benim de çok ters zamana geldi. Doktorum yok, özel muayenehaneye gidiyorum ben. Klomeni kendim alıp kullanmayı düşünüyorum. Pazartesi de klomen biteli bi gün olmuş olcak zaten o zaman yumurtalara bakar artık doktor
Ben klomen bittikten 4gün sonra gitmiştim bir kere yumurta kontrolü yaptı sen bikaç kere mi gidiyorsun?

Doktora gorunmeden kullanma bence.cünkü bazilarinin kiste dönüsüyormuß regli olsada bazen temizlenmeyebiliyormus.hangi sehirdesin bilmiyorum ama muayene olmadan bence baslama.cok kötü sonuclari olur Allah korusun tüplerine falan zarar gelir

Ben klomen bittikten 4gün sonra gitmiştim bir kere yumurta kontrolü yaptı sen bikaç kere mi gidiyorsun?
Beni klomen bittijten 2 gun sonra çagirdi gecen ay 14mm di cuna gunüne gelmisti sonrada pazartesi gel dedi 2 gunde 31mm e cikmis

Ben klomen bittikten sonra 3 kere kontrole gittim 2 günde bir kontrole çağırdı yumurtalara baktı, işte son 3.gidişimde iğneyi yapmıştı

İzmirdeyim canım ben. Ama kist olduğunu düşünmüyorum, çok ağrılı regl olmadım, gayet normal her zamanki gibi rengi de. Kisti araştırdım belirti veriyomuş dayanılmaz ağrılar oluyomuş adette, bi de kan çok koyu renk siyah gibi oluyomuş. Kararsızım ama klomen kullanıp hemen kontrole gitcem bi gün sonrasında, bi şey olmaz diye düşünüyorum

Benim cok agrili gecti kivrandim adeta.simsiyah geldi.ama kust yok dedi doktor.hakkimizda hayirlisi.hadi bakalim yeni döngü baslasin

Benim cok agrili gecti kivrandim adeta.simsiyah geldi.ama kust yok dedi doktor.hakkimizda hayirlisi.hadi bakalim yeni döngü baslasin
Dün benim de ağrım vardı ama normalden çok da fazla şiddetli bi ağrı değildi. Bilemedim napsam ki canım kullanmıyım mı bu ay hiçbir şey, sadece bitkisel mi devam ediyim acaba bu ay. Off kafam o kadar karışık ki

Baska hastane yokmu orda

Doktorunu ara istersen bilemedimki.kaş yapiyim diye goz cikartma.yani bakmadan her adet olan kullanabilse doktor niye kontrole gel regl olunca desin.ben olsam herhangi bir ozel hastaneye giderim

Benim doktorum adetin 3.günü çağırmıştı klomeni vermek için ama öncesinde küçük kistler var mı diye bakıyor çünkü yumurtalar büyürken kisti olanların kisti de büyüyormuş galiba kist yok diye yazdı yani. Reçetesiz alındığını bilmiyordum ben

Ben mesela adet olursam bu ay inofolik alıp kendi haline bırakacağım bakalım. Sen bilirsin tabi yine

Ben mesela adet olursam bu ay inofolik alıp kendi haline bırakacağım bakalım. Sen bilirsin tabi yine
Ben zaten ilk kez geçen ay kullandım klomen ve doktor kontrolünde kullandım. Hatta doktorum fazla ilgili sık sık çağırdı muayeneye. Bana da inofolik verdi klomenle birlikte, şimdi yine devam edicem inofoliğe

Doktorunu ara istersen bilemedimki.kaş yapiyim diye goz cikartma.yani bakmadan her adet olan kullanabilse doktor niye kontrole gel regl olunca desin.ben olsam herhangi bir ozel hastaneye giderim
Doktoruma ulaşılmıyo. Bakalım olmazsa bu ay bitkisel kürler yapıcam sadece inofolikle

İnofolik hem folik asit hemde yumurta kalitesini artıran bi ilaç hem kapsül hem tozu var suya karıştırıp içiyorsun ama etkiliymiş sadece onla hamile kalanlar bile oluyor. Devlet ödemiyor zaten kendin alabiliyorsun
Genelde pko olanlara veriliyomuş ama ben de pko yok. Rahmin tertemiz çok düzgün demişti doktor bile. Ama bu inofolik yumurta kalitesini arttırıyomuş, hamilelik şansı artıyomuş bu yüzden. Sende pko falan var mı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…