Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bi arkadaşım düşük yapınca doktor birdahaki hamileliğinde progestana hemen başlayacağız demiş, ondan biliyorum önceden düşüğü olana verilmesi lazım ama sen bilirsin bi doktora daha git istersen

Pazartesi yumurta ölcümü var tekrardan sorucam.ama sanki yumurtalarim gelusmemis gibi geliyor.hic agri sizi yok

Kizlar akil verin lütfen.bugün klomenin 5.günü ama 5 gündür hiç kasik agridi sızısi olmadi.gecen ay kullanimimda agrim olmustu ve 2 yumurta gelismisti.galiba busefer hiç etki etmedi pazartesi kontrolüm var acaba ogüne kadar incir kürümü yapsam.okudugum butün yorumlarda herkesin kasik agrisi olmus

İlaç kullanırken bence bişey uygulama incir kürü prolaktini yükseltiyo kaş yaparken göz çıkarmış olma :)

Benimde çok hafif kasık ağrısı olmuştu öyle düşünme büyümüştür bence. Stres yapma beyinden salgılanan bir hormonmuş yumurtayı büyüten ve çatlatan, kadınların stresi adetlerini bile geciktirebiliyor. Rahat ol, incir kürü yapma ama normal yiyebilirsin günde bikaç tane bence. Ben öyle yapmıştım geçen ay

Sagol canimya..aslında ben hic bu konuyu büyütmüyordum kafamda ama klomen tedavisine basladigimdan beri huyum değişti.

Evet bu ilaçlar daha çok stres yapıyor benim doktorumda öyle demişti bikaç ay daha dene sonra gel dedi ama olmayınca gittim mecbur..

ben olsam hem ilac hem kur yapmazdim

Senin kaçıncı klomen denemen..
İlk benim daha :) ilk çocuğum istediğimiz gibi ilk Aydan olmuştu bu seferde öyle olucak sandım bir ay iki ay derken altı ay olunca gittim doktora o da birkaç ay daha dedi işte bu ay 9.ay yani.. ama bu ay olmazsa klomene devam etmeyi düşünmüyorum

Rabbim tez zamanda güldürsün yüzünü .aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…