Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrb canim.benim arkadasimin yengesinde kist vardi o arada korundugu halde hamile kaldi.aldirmakta istemedi.hamilelik boyunca bebeğe fazla kilo aldirmamaya calisti kisti patlatmasin diye.dogum sirasinda kisti aldilar.kistin farkli cesitleri varmi bilmiyorum.umarim bizim basimiza gelmez.bu klomen tedavisi biraz havada bir tedavi sanki...
Günaydın.. canım bizim bu bahsettiklerimiz zaten kendi vücutlarının ürettiği kistler varken hamile kalıyorlar mm bile değil cm boyutunda tabiki tehlikesi vardır az da olsa. Ama bizim klomenle oluşan kistler küçüktür diye düşünüyorum umarım yani. Hatta hamilelik olmazsa adetle atılır, soğan kürü de yaparız napalım

Hamile olan arkadaşlar akşamları mide bulantısı mide de yanma gibi iştahsızlık ve eşinizden tiksinme gibi bi durum oldumu??
Son durumunu merak ettim canim test yaptin mi yine bende bu sabahta pembe leke geldi peceteye silince oluyor sadece adetime 1 hafta var ve adets sancisi var bugun ama simdiden adetim gelmez ilkkez boyle oluyorum bendeki durumda boyle devam ediyor canim:110:

Hamile olan arkadaşlar akşamları mide bulantısı mide de yanma gibi iştahsızlık ve eşinizden tiksinme gibi bi durum oldumu??
Benim eşimden tiksinme durumu oldu ama ilk haftalarda değil 7-8den sonra bende sadece ondan değil bütün insanlar kokuyordu sanki. Zaten afedersiniz 3ay kustum resmen

Günaydın.. canım bizim bu bahsettiklerimiz zaten kendi vücutlarının ürettiği kistler varken hamile kalıyorlar mm bile değil cm boyutunda tabiki tehlikesi vardır az da olsa. Ama bizim klomenle oluşan kistler küçüktür diye düşünüyorum umarım yani. Hatta hamilelik olmazsa adetle atılır, soğan kürü de yaparız napalım

Iyi düşünelim iyi olsun insallah.

Son durumunu merak ettim canim test yaptin mi yine bende bu sabahta pembe leke geldi peceteye silince oluyor sadece adetime 1 hafta var ve adets sancisi var bugun ama simdiden adetim gelmez ilkkez boyle oluyorum bendeki durumda boyle devam ediyor canim:110:
Test yapmadım canm bilgim yok dün benimde sanki çooookk açık pembe gibi bişey geldi sanki devamı yok

Doktor öyle bişey vermedi gebelik olursa rahat tutunsun die iğne bile yazmadı :/

Doktor progestrani niye veriyor.tutunsun diyemi yoksa kan tahlilinde düşük cikti diyemi.benim daha önce düşüğüm var özellikle doktora sordum vermedi

Doktor progestrani niye veriyor.tutunsun diyemi yoksa kan tahlilinde düşük cikti diyemi.benim daha önce düşüğüm var özellikle doktora sordum vermedi
Düşüğü engelliyo rahat tutunsun diye cnm benimkine bakmadı doktor ki hepsi ayrı işlem yapıyo birşey anlamadm

Benim önceki gebeliğimde çok az kanamam olmuştu 7.haftada, progestan kullanmıştım. Düşüğü engelliyor ve önceden düşüğü olanlara kesin veriliyor diye biliyorum. Hamilelik öncesinde verildiğini bilmiyodum ben hamile kalınca veriliyor sanıyordum

Hmm insan 1gün bile gecikince ümitleniyor ya, sürekli test yapınca da yıpranıyor. Adet söktürücü ilaç veriyormuş bazı doktorlar, inş ihtiyacımız olmaz ama
Benim önceki gebeliğimde çok az kanamam olmuştu 7.haftada, progestan kullanmıştım. Düşüğü engelliyor ve önceden düşüğü olanlara kesin veriliyor diye biliyorum. Hamilelik öncesinde verildiğini bilmiyodum ben hamile kalınca veriliyor sanıyordum

Evet oglumda 10haftalikken ogrenmistim hemen sonrasinda az bir kanamam olmustu doktor progestoran verdi... özelliklede anlattim doktora versin diye vermedi.bir hamile kal kese görünsün sonra veririz gerekirse dedi.ama bir yil önceki düşuğum 4 haftada oldu.anlamadim bu doktoru.bu ayda olmazsa degiştircem doktorumu

X