Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çatlamayınca kist oluşuyo problem oluyo :)
Valla kist de olsa onu yaşamam gerekiyormuş demekki soğan kürü yaparım artık. Hem hamilelik hem kist de olabiliyormuş ki büyük ihtimal benim öyle olacak hamile olsam bile diğer yumurtalar kiste dönüşecek. Doktor muayene de bakarken şurda var şurda var aaa burda da var filan diyor yani enterasan

Benim de ilk hamileliğimde belim ağrıdı ama adet lerimde ağrıdığı için herhalde adet olacağım demiştim

Bence en az ikisi catlar. Belki de hepsi

Bence en az ikisi catlar. Belki de hepsi
İnş çatlat ikiz de olsa çok mutlu olurum. Çatlayıp da döllenmeme konusunda bişey soracağım size dr bana klomen verirken eşime test yaptırmadı öylesine sordu yaptırmadık dedik ve bana rahim filmi çektirilmedi bunlar yapılmadan mı verildi size de? İlk doğumdan sonra tüplerim mi tıkandı acaba ?

Ya gerçekten öyle mi diyosun. Benim de klomenden sonra değil de çatlatma iğnesinin 3.gününden sonra ağrımaya başladı belim, ara ara ağrıdı. Bugün çok ağrıdı

Benim de 3 yumurtam var, hamile kalırsam diğerleri kist mi olur diye korkuyorum ama hayırlısı

Yani çatlamayan yumurtalar kist oluyormuş ama zararlı değildir heralde. Benim arkadaşım bekarlığında kistleri vardı dr evlenince çocuğun olmaz tedaviye gelirsin demiş ama evlendi birkaç ay sonra kendiliğinden hamileydi, sonra sağlıklı bir bebeği oldu yani sorun olmaz heralde

Benim suan nurtopu gibi bir kistim var. 4 yumurtadan biri kist olmus. Korkacak bisey yok. Ilac basliyorlar. Bir ay tedavi olunca gidiyor onlar. Daha once de kistim olmustu. O kendiliginden kayboldu adetle
4 mm e kadar olan kistler adetle atiliyo diye biliyorum. sogan suyu da kistleri hemen eritiyo. genede iyi olur Allahtan kotu olur kuldan bildigimi diyim dedim. siz genede bildiginizi yapin

kiz hamilemisin yoksa ay hadi inisAllahh

Benim suan nurtopu gibi bir kistim var. 4 yumurtadan biri kist olmus. Korkacak bisey yok. Ilac basliyorlar. Bir ay tedavi olunca gidiyor onlar. Daha once de kistim olmustu. O kendiliginden kayboldu adetle
Korkulacak bi şey değildir ama yine de kistimiz olmaz inşallah :)

Hamile olan arkadaşlar akşamları mide bulantısı mide de yanma gibi iştahsızlık ve eşinizden tiksinme gibi bi durum oldumu??

Son düzenleme:
Günaydin kizlar. Ben sanirim 14.günde kanda negatifi görünce soğan suyuna başladim kistler regl ile gitsin diye.17.günde çok yoğun regl oldum parçalar döktüm bol bol...doktor rahim tertemiz olmuş dedi.bence negatifi öğrenen arkadaslar doktora danisip regl gününe kadar sogan kürünü denesinler en azindan kist için 1 ay ilac kullanmak zorunda kalmazlar.

Mrb canim.benim arkadasimin yengesinde kist vardi o arada korundugu halde hamile kaldi.aldirmakta istemedi.hamilelik boyunca bebeğe fazla kilo aldirmamaya calisti kisti patlatmasin diye.dogum sirasinda kisti aldilar.kistin farkli cesitleri varmi bilmiyorum.umarim bizim basimiza gelmez.bu klomen tedavisi biraz havada bir tedavi sanki...

Hamile olan arkadaşlar akşamları mide bulantısı mide de yanma gibi iştahsızlık ve eşinizden tiksinme gibi bi durum oldumu??

Canim benim ilk hamileligimde eşimden tiksinme olmadi.ama midede yanma istahsizlik olmustu.benim tek problemim yumurtaydi yandaki apartmanda pisen yumurtanin kokusunu aliyordum.hergun tabaklari camasir suyuna basiyordum.eşim bıkmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…