Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Hayirli uğurlu olsun.ilk aylar cok onemli dikkat et.

Hadi sağlıkla al kucağına inş. Sana bişey sorucam belirtilerinde göğüs ağrısı filan var mıydı?

Merhaba kızlar yazı
Bebeğim ağrı olmayınca yumurta oluşmuyo demek değil ki, ağrı eşiğin yüksektir hissetmiyosundur. Klomen kullanırken ben de hiç ağrı yaşamadım her şey çok normaldi, biraz yoğun kıvamlı akıntım olmuştu o kadar. Sonra bi gittim 5 yumurta oluşmuş 3 ü olgun durumdaydı. Bence her şey yolunda. Kullanırsan da bal tarçın çörek otu karışımını kullan ben onu kullanmıştım. İncir kürü işi biraz sakat

Amiin canım Allah bir an önce bize ve tüm isteyenlere versin

Hmm benim adet günüm normalde iğnenin 12. Günüydü ama en erken 14 günde oluyormuş o da 23ü oluyor bakalım erken yapıcam pazar Pazartesi, sonra bayram zaten yapamam heralde
İnşallah hepimiz hayırlı haberler alırız canım, çok dua ediyorum tüm isteyenlere

hayirli olsun cat.ignesiylemi gebe kaldiniz iliski gunleriniz nasil oldu acaba

Oooo bugun gozlerim hep seni aradi :)) senin bugun 17 mi olmustu
Sorma canım bugün bayram temizliği falan derken baya pert oldum, çok nadir girebildim arada okudum ama yazamadım, şimdi yazabiliyorum artık :) 16.gündü bugün canım yarın 17 nasipse

Nasıl sabrediyorsun ya maşallah valla ben dayanamıyorum
Nasıl zor sabrettiğimi anlatamam sana. Sürekli aklımda bu var saplantı haline geldi. Acaba hamile miyim değil miyim. Ama 13.gün negatifi gördüm, umudum inanılmaz yıkıldı. Tek tesellim o zaman bat a 5-6 gün vardı ve çoğunlukla idrarda o kadar erken belli olmuyomuş. Biraz umutsuzum ama yine de belki diyorum ve sabrediyorum. İnşallah adet olmam ve öyle yaparım

Sorma canım bugün bayram temizliği falan derken baya pert oldum, çok nadir girebildim arada okudum ama yazamadım, şimdi yazabiliyorum artık :) 16.gündü bugün canım yarın 17 nasipse

Yarinida atlatirsan bu işoldu gibi. Cunku tutmadiysa regl gününden 1 gün önce basliyor regl genelde...benimde ayin 12 diydi bir onceki ay... ignenin 17.gününde ama 11 inde patladim

Bende bugün oglumun kışlıklarını hazırladim.(reçel tarhana komposto peynir kaymak yogurt vs..).. simdi ciktim mutfaktan.cocugu istemek kolayda asıl dogdugunda basliyor maraton.ben disardan birseyler yedirmemeye calisiyorum.herseyini dogdu dogali ben yaptim.

Yarinida atlatirsan bu işoldu gibi. Cunku tutmadiysa regl gününden 1 gün önce basliyor regl genelde...benimde ayin 12 diydi bir onceki ay... ignenin 17.gününde ama 11 inde patladim
Ben de bi yerde en geç 18.gün regl olunuyo diye okudum ama benim zaten normal regl günüm 18.-19. güne geliyo. Bakalım ben kendi bat günümü bekliycem en iyisi öyle yapıyım yani :) ama çatlıyorum meraktan :) bi de dün ve bugün çok akıntım var ben normalde bu kadar akıntı yaşamıyodum. Bi de iyi mi kötü mü bilemedim ama göğüslerim 1 haftadır çok fena ağrıyodu, uçları çok hassastı, dünden beri daha az ağrıyolar. Benim normalde adete 2 gün kala falan başlardı göğüs ağrım, ancak dokunursam hissederdim. Şimdi adete 2 gün kaldı, göğüslerimin ağrısı geçiyo çok garip geldi bana

Ay en güzelini yapıyosun canım benim. Bi anne olsam kesinlikle idolümsün :)

Benim gecen ay gögüslerim çok agridi uyurken saga sola donemiyecek kadar cok agridi. ama uclarinda ağri olmadi.sonradan hayal kırıklığına uğramanı istemem ama bence sen hamilesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…