Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim gecen ay gögüslerim çok agridi uyurken saga sola donemiyecek kadar cok agridi. ama uclarinda ağri olmadi.sonradan hayal kırıklığına uğramanı istemem ama bence sen hamilesin
Yaa sen bal dilli birisin yerim seni :)) inşallah kuzum ya inşallah vardır bebiş. Ama göğüs ağrımın azalması kafamı çok karıştırıyo dünden beri, ona canım sıkılıyo biraz

Yok hiç olur mu öyle şey :) ama tecrübelerinden faydalanıp fikirler tarifler alırım bak :)

Yaa sen bal dilli birisin yerim seni :)) inşallah kuzum ya inşallah vardır bebiş. Ama göğüs ağrımın azalması kafamı çok karıştırıyo dünden beri, ona canım sıkılıyo biraz

Hamilelikteede hergun agrimiyorki zaten.arada gecmesi normal.5 haftalik duşügümde reglnin ilk gectigi günler belum gogüs uclarim agrimisti sonra gecti

Senin yaptığın doğru olan canım. Çocuklara olabildiğince geç yaşa kadar paket gıda pek yedirilmemeli tabi ki, her şey ev yapımı oldu mu ne kadar sağlıklı

Hamilelikteede hergun agrimiyorki zaten.arada gecmesi normal.5 haftalik duşügümde reglnin ilk gectigi günler belum gogüs uclarim agrimisti sonra gecti
Ben de öyle düşünüyorum sonuçta belirtiler her gün aynı düzeyde olmuyodur herhalde hamilelerde bile

Ya benimde tam tersi hep adetten bir hafta hatta bazı aylar yumurtalamadan itibaren göğüslerim çok ağrır acırdı ama bu ay tık yok dokunuyorum bastırıyorum yok bugün uçları çok çok az hassaslaştı ama yine acımıyor. Hamile olan arkadaşa sordum ama görmedi heralde, ben de ilk hamileliğimden hiç hatırlamıyorum göğüs acıyor muydu nasıldı?

Benimde yumurtlama bayrama denk geliyor.doktor 5 gun kadin dogum yok dedi.bende ya doktor hanim normal dogum diye birsey var sancisi gelene tipamı takıcaksınız bayramdan sonraya dogursun diye dedim.arada banada baksa ölecek yani..

Bende internette herkesin gogüs agrisini okudum igneden sonraki ilk 12gün gögüslerimi minciklayip durdum.13.gün basladi

Evet senin çok kötü zamana denk geldi özellerde de doktor olmaz herhalde. Her gün bir tane kadın doğumcu olabilir belki normal doğumlar için, yada arayıp haber verirler.

Adet öncesi dönemin belirtileri herkeste farklı oluyo işte canım. Benim hiç ağrımazdı, 2 gün kala gibi ağrırdı o da dokunursam bastırırsam anlardım. Ben de çok merak ediyorum tam olarak ne belirtiler yaşanıyo diye ama her hamile farklı belirtiler yaşıyo sanırım

Evet senin çok kötü zamana denk geldi özellerde de doktor olmaz herhalde. Her gün bir tane kadın doğumcu olabilir belki normal doğumlar için, yada arayıp haber verirler.

Benimde özel hastane ama yokmus.benim yumurtalar bir anda cok büyüyor takip edilmesi şart.bu ayda cöp oldu.hayirlisi artik

Benimde yumurtlama bayrama denk geliyor.doktor 5 gun kadin dogum yok dedi.bende ya doktor hanim normal dogum diye birsey var sancisi gelene tipamı takıcaksınız bayramdan sonraya dogursun diye dedim.arada banada baksa ölecek yani..
İyi cevap vermişsin canım :) nolucak peki şimdi?

Aynen adet gibi gebelikte farklı oluyor herkeste. Pff keşke hemen anlaşılsa ya ne kadar çok bekleniyor, hastanede filan çalışsam her gün kan verirdim heralde ben )

Aynen adet gibi gebelikte farklı oluyor herkeste. Pff keşke hemen anlaşılsa ya ne kadar çok bekleniyor, hastanede filan çalışsam her gün kan verirdim heralde ben )
Keşke sabit belirtiler olsa da her hamile onları yaşasa ve o belirtiler olan hamile olduğunu anlayabilse :)) adet belirtilwriyle hamilelik belirtileri çok benziyo, insan da her belirtiye hamile miyim diye atlıyo off :)

İyi cevap vermişsin canım :) nolucak peki şimdi?

Pazartesi gel dedi.valla parcaliyacagim bu kadini gecen ayda izne cikti tam yumurtlama haftamda 2 tane 25mm vardi icapcı dojtor var dedi.gittim adam bakti bunlardan birsey olmaz simdi git 2 ay sonra gel dedi.ertesi gun baska bir icapci doktora gittim.benim 25 mm ligin biri kendiliginden catlamis tabi degerlendirmefik.digeride 31mm olmus.catlama ignesi yapti.madem yapilacakti bir gün önceki niye yapmadi dimi.bu ayda böyle.aksam haberlerinde beni görürsünüz artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…