Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canim benim ogluma hamileyken olmuştu..
Bence gebelik belirtisi ama gecen hafta adet önceside ayni seyi hissettim umutlandim...yani diyecegim belirtiler ayni... insallah seninki bebistendir.

Canim benim ogluma hamileyken olmuştu..
Bence gebelik belirtisi ama gecen hafta adet önceside ayni seyi hissettim umutlandim...yani diyecegim belirtiler ayni... insallah seninki bebistendir.
Ah canım inşallah inşallah ne diyim. Ama sen de hissetmişsin ve adet olmuşsun. Demek ki yalancı bi belirti. Bakalım inşallah bebiştendir diyelim

Kizlar valla ben ilkini 10 haftalikken ögrendim hiç belirti falan olmadi.hamile oldugumu öğrendigim gün kusmaya basladim.bu arada 1 hafta sonra düstüm.hatta düşmek ne kelime betona çakildim.agzim burnum kaşımdaki kemikler kırıldı.dudaklarim parcalandi.bebeğe birşey olmadi.Allah isterse ol derse olur.

Ne güzel demişsin, her şey Allahtan o ne derse o oluyo

Insallah yüzün gülsün az kaldı pazartesi test yaparsin.ama icimden hamile oldugun geciyor
Allah razı olsun kuzum ya valla yazdıkların bile yüzümü güldürüyo :) dünkü negatiften sonra hiç umudum yok ama bakalım sonuçta 4-5 gün var adete, inşallah bi sürpriz yaşarım :)

Simdide 1 yildir ugrasiyorum olmuyor.demekki var zamani belkide hiç olmiyacak.isyan etmemek lazim.hayirlisini istemeyi nefsimiz engelliyor.bu arada icim dişım sogan suyu oldu.eşimin haberi yok bebek icin tedavi oldugumdan sürekli soruyor bunca sogani napiyorsun diye

Doğurana kadar tarlalarda çalışanlar var. Düşürmek icin binbir yola başvurup gene de düşmeyenler. Olacağı varsa oluyor. Gerci artik eskisine göre cok artti tedavi goren. Kimyasallardan midir, teknolojik radyasyondan midir kimbilir.

Aynen bende ayni seyi dusunuyorum.herkes tedavi oluyor.yeni dogan bebekler hep küvezde...ben dogum yaptigim yil cocuklar hep zatüre dogmuştu.cigerlri gelismiyordu.

Hamilelik belirtisi diye biliyorum ama olmayada bilir

ben bir daha dener miyim bilemiyorum. 40 yaşındayım
Artık hamilelik yaşı yükseldi zaten, bence 40 yaş hamileliğe asla engel değil, sadece hamile kaldıktan sonra biraz daha fazla doktor gözetiminde olmak en garantisi. Kesinlikle umudunuzu kaybetmeyin deneyin bence

Artık hamilelik yaşı yükseldi zaten, bence 40 yaş hamileliğe asla engel değil, sadece hamile kaldıktan sonra biraz daha fazla doktor gözetiminde olmak en garantisi. Kesinlikle umudunuzu kaybetmeyin deneyin bence
Teşekkür ederim. Ben biraz talihsizim. 35 yasimda evlendim. Ilk gebeligim erken düşük ve kurtaj oldu. Ikinci gebeligim 4.5 aylik düşük oldu. 3. Gebeligim kimyasal gebelik oldu. Bu da ilk aşılama denemem. Hamile olsam bile dogurana kadar diken üstü. Korkutucu, yorucu. Ama olmamasina da kahrolmuyorum.... Vardir bir sebebi. Öyle olmasi gerekmistir, olmustur diyorum. Kısmet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…