Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bundan 4 ay once prodictor un erken gebelik testinde kipkirmizi 2.cizgiyi gördüm.bütün hafta sonunu hamileymisim gibi gecirdim.pazartesi beta hcg yapildi 0.1cikti.yani idrar testinde negatif pozitife döner ama pozitif negatife dönmez denirya.bana denk geldi tersi durum.resmen dumur oldum.bu arada testede 20tl falan verdim.bu arada ilk hamileligimde bana hic beta hcg yapilmadi acaba niye

Ben hep o testten aliyorum. Genelde güvenlidir ama. Arada oluyor demek ki.

Aynı test beni de kandırdı silik çıktı heyecan yapıp kan verdim 2 çıktı

Aynı test beni de kandırdı silik çıktı heyecan yapıp kan verdim 2 çıktı

Aynen bende sadece bende öyle oldu sanmistim.bu arada kizlar klomenin 3.gunündeyim cok akintim var normalmi.sanki gecen ay kullanirken olnamistida catlama ignesinden sonra olmustu.

Bende 35yasindayim 30da evlendim.1yildir ugrasiyorum 1 duşük oldu.hersey kismet.sogan suyunuda dene bence.cidden yariyor

Sen zaten 10haftlıkken öğrenmişsin ya direkt kalp atışı duymuşsundur hcg kese görünmeden hamileliğin varlığını tespit etmek için yapılıyor bence.
Bu arada ya ben çizgiyi göremedim ya da testlere bakmaktan gözlerim bozuldu :)

Kizlar klomeni kullanirken akintiniz oldumu.çok fazla akıntım var acaba erkenmi yumurtluyorum.11agustosta regl olmustum.

İyi akşamlar herkese
Beklemek ne zormuş ya
Benm 4. Günüm iğne olalı. Ben size birşey soracağm. Sarı akıntı çatlamanın mı belirtisi şeffaf bi akıntı olması gerekmiyo muydu çatlayncahiç dikkat eden var mı hanımlar

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ben almıştım hiç işime yaramadı. Dr gitsene yumurta takibi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…