Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende pazartesı salı carsamba işimiz var dedım yaz defterıne :) yarında kaynanamlara gıtcez erken kalksak barii sabah iş te var ınsan yoruluyor ya
Kesinlikle valla bizim bugün zorunlu zor vardiya bugün son çarşambada değerlendirip perşembe progesteron a baktrcam yatış :)

selam millet ben de 5 gün klomen kullandım. Geçen hafta çarşamba ve cuma usg kontrolü yapıldı. Cuma günü 16 ve 18 mm olmak üzere iki yumurtan var dendi. Pazar günü 20'ye ulaşır dedi doktorum. Pazar sabah ovitrelle iğne yaptım. Gün aşırı ilişkiyle devam artık. İlk kez bu iğneyi kullandım. Bat 5 nisan hayırlısı diyor ve bekliyorum

hayırlısı olsun canımm benım
bende dun aksam 7de ıgne mı yaptım bakalım agrım var akıntım baya cok. aksam baslıyoruz :)

Kızlarrr günaydın. Ben yine hamileyim kimseye söylemiyoruz ama dayanamadım buraya yazayım. Şok geçiriyorum hala.. biraz dinlenir femara falan başlarım diyordum geçen ay bi atraksiyon olduğunu bile hatırlamıyoruz adetten tam 4 hafta sonra beta 600 çıktı şimdiye kadar ki rekorum.. ben 3 4 gün önce hissetmeye başlamıştım zaten. Şu an 4+5 iz ama sanki 6 7 haftalık gibi hayvan gibi belirtilerim var dünden beri daha az belirti hissettiğim için tırsıyorum.. günde 2 oksapar iğne, 3 progestan falan verdi doktorum ama henüz kese için çağırmadı 1 hafta falan daha da çağırmayacak herhalde.. görmedikçe daha çok tırsıyorum. Artık çok sevinemiyoruz, eşim bebekle bağ kurmak istemiyorum böyle hissediyor olmak beni üzüyor.. herkese haber vermek sevinebilmek istiyorum.. sadece annemler biliyor, eşimin anne babasına istemeye istemeye söyledim dün. Resmen laf olsun diye sevindiler çok sallamadılar.. böyle işte
Omur-un Hatunu LaRisaCca edaecoo C Capanin Gururu Teyom

Yaaaa sabahın çıldırmalık güzel haberi. Bak göreceksin nasıl da sarcak yaralarını bu tatlı kız bebek

Canım çok sevindim tebrik ederim Allah tamamına erdirsin

İyiyim canım. Sen nasılsın, oğluşun nasıl oldu
Çok şükür iyiyim.
Oğlum EMG si uc kısımda hasar çıktı mr istedi doktor beyinde de hasara yol açtı mı die yarın sonuçları görecek hayırlısı ile.
Sonrasında fizik tedavi başlayacak.
Sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…