Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın değerlendir.kuzu
Bende bugün igneoldum yarın ve diğer iki.gun değerlendir dedi doktor
Bana 1 hafta boyunca 1gün arayla değerlendirmemi söyledi. Bunun dışında yapabilceğim bir şey var mı mesela havuç yesem bol bol yarddımcı olur mu çatlamaya 😄

Evet havuç çatlama için faydalı,
Aynen bizimde on gün boyunca durmak yok🤢
Görev bilinciyle yapınca hiç yapasım gelmiyor şuan 🧐 neyyse mecburuz işin kötüsü benim bey nezle, grip o tarz bi şey oldu hastalanıınca da ağır geçirir gece gündüz uyur. Bu haftayı buldu hastalığı ya şansımaaa😓

Görev bilinciyle yapınca hiç yapasım gelmiyor şuan 🧐 neyyse mecburuz işin kötüsü benim bey nezle, grip o tarz bi şey oldu hastalanıınca da ağır geçirir gece gündüz uyur. Bu haftayı buldu hastalığı ya şansımaaa😓
evettt öyle oluyor maaleseff :KK43:
cok gecmıs olsun yaa bende gecen hafta cok kotuydum bogazım ıltıhaplıydı bu hafta sukur duzeldım,

ay evet yaa cok haklısın, sagol kuzu
bolca ıhlamur yap esıne lımon bal- ınsallah cabuk toparlar
Ben çalışıyorum eşim işe gidemedi çıkmadan önce ilacını içirdim ıhlamur yaptım.. Dedim akşama iyileş valla anlamam 200 lira para verdim iğneye 😄

Ben çalışıyorum eşim işe gidemedi çıkmadan önce ilacını içirdim ıhlamur yaptım.. Dedim akşama iyileş valla anlamam 200 lira para verdim iğneye 😄
hahaha bende aynıyım valla, gecn gun ıse gıtcek yumurtada catlamıs dedım hemen bır deneylım yoksa işe gıdemezsın :halay:

Kız ben dün yapalım dedim akıntı çok olunca cumartesi çalıştık bugün izinliyim dedi
bende pazartesı salı carsamba işimiz var dedım yaz defterıne :) yarında kaynanamlara gıtcez erken kalksak barii sabah iş te var ınsan yoruluyor ya

X