Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mutlu yıllar canlar.
2021 bana çok bal evlat nasip etti
İnşallah 2022 yılı tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
Biz bugün yolk kesesi gördük kesin durdu diye gittim ama büyümüş kese.. hala kalp atışı göremedik ama umudum yeşerdi

peraares nee yaptın canım seni merak ettim
Pazartesi kesin kalbi durdu diye hastaneye gittim yolk sac gördük kese de 11 mm olmuş. Dr sakin ol abartma falan dedi. Bütün belirtilerim durdu diye korkmuştum ama büyüdüğünü görünce sevindirik oldum Pazartesi tekrar çağırdı 7+2 olmuş olacak artık kalp atışının görünmesi lazım.. şu an çılgınca karnım kaşınıyor iğneden büyüyor diye mi anlamadım

Oh maşallah maşallah

Hayır canım gecikmeden başla öykünü anlat senin iyi takip edilmen gerekiyor belki oksapar ya da muadil birşeyler başlamak ister belki tahliller ister bence hemen git
iğne yapıyorum zaten, daha öğrenir öğrenmez ilk kontrole gitmeden tayfun hoca başlattı. Kalp atışı görüldükten sonra rapor çıkaracak kan sulandırıcı için. Bu sefer de tayfun a gidip sonra ebruya mi geçsem diye düşünüyorum o yüzden. Rapor da çıkmış olur

Herzamanki gibi çok kararlısın seço

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…