Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın.
Hafif bir çizgi görüyorum gibi ama yanıltmakta istemem bir iki gün daha bekleyelim bakalım inşallah vardır

Merhaba arkadaşlar ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi gördüm ve 14. Gün test yaptım negatifti ve adetimin üzerinden 4 gün geçti ve bel ağrısından uyuyamıyorum acaba iğne kist mi yaptı hem adetim gecikti hem bel ağrım başladı umutlanmak istemiyorum hamile olduğumu da düşünmüyorum bol bol kekik çayı içiyorum adet olayım diyen

bacağıma vuruyor ağrısı iğnenin 8. Günü başladı ağrılar ve hala devam ediyor adette olamıyorum lütfen yardım edin
Testini hastanede mi yaptın.
Öyle ise maydonız suyu içebilirsin.
İnternetten bak adet gelmesi için videolar var hareketleri yapabilirsin.

Testini hastanede mi yaptın.
Öyle ise maydonız suyu içebilirsin.
İnternetten bak adet gelmesi için videolar var hareketleri yapabilirsin.
Hayır evde kaset tipi testle yaptım 14. Gün kekik çayı falan içiyorum ama bel kasık sırt ağrısından uyuyamadım iğne etkisi hala devam mı ediyor ki

Hayır evde kaset tipi testle yaptım 14. Gün kekik çayı falan içiyorum ama bel kasık sırt ağrısından uyuyamadım iğne etkisi hala devam mı ediyor ki
İğne etkisi devam ettiğini sanmıyorum.
keşke kan testinden sonra kekik çayına başlasa idinizç

Testlere güvenip nasil başladınız, özellikle kekik suyu cok etkili.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…