Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seççoooooo 🤩🤩🤩🤩🤩 içim pır pır oldu inan ki 🤗 hadi gözün aydın sağlıkla ilerlesin inşallah 😍

Canım 🥰🥰 sabah kan verdim sağlık ocağına 5 ten sonra çıkar dediler ama yine de kalp krizi geçirerek bakıp duruyorum sayfaya 😅 değer çok düşük tırstım

Canım %60 artış kuralına uygun hiçbir pr yok 🤗 herşey güzel olacak kan sulandırıcı başladın mı
Evet 4000 unite ilk defa kendime iğne yaptım tansiyonum düştü 🤦‍♀️ bu arada ilk gün B hocaya haber vermiştim bugün kendi yazdı, değerin fena değil 2 gün sonra tekrar kan ver dedi. Korkuyordum ama rahatladım biraz C Capanin Gururu Teyom

Evet 4000 unite ilk defa kendime iğne yaptım tansiyonum düştü 🤦‍♀️ bu arada ilk gün B hocaya haber vermiştim bugün kendi yazdı, değerin fena değil 2 gün sonra tekrar kan ver dedi. Korkuyordum ama rahatladım biraz C Capanin Gururu Teyom
Ya harika oldu seço inşallah sağlıkla kucağına alırsın 🤗

Saglikla ilerletsin canimmm🥰
Tüp oncesi suprizmii

X