Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmesi ümidiyle bekliyorum bakalım inşallah geçer hepimizinki bi an önce, böyle çok zormuş

Doğuma kadar sürenler den 1 tanesi de ben

Ben baştan beri kullandım hatta 2 bazen 3 e çıkardığım oldu. Cinsiyet erkek
Kız kardeşim benden 20 gün sonra idi onuj doktoru da 3 ayı bekledi onun mide bulantısı kesildi hemen ve cinsiyet kız

Evet canım şeker yükselmesine kadar 15 kg aldım hızlı şekilde sonra şeker çıkınca doğuma kadar gebe kaldığım kilodan bile aşağa düştüm
Ya kilo mu verdin hamileyken? Ben 20den sonra almaya basladim kilo, su sıra yine doğru düzgün yiyemiyorum zorluyorum kendimi

hiç bilmiyorum canım. Belki de denemem artık, tümüyle vazgeçerim
Öyle bi dünya yok iğneden falan deli gibi korktuğum halde tekrar başlamayı düşünüyorum. Sen de olumlama yapz bi şey yap, amaann olursa olur olmazsa önümüzdeki maçlara bakarız rahatlığında ol. Ben ilk tedavime tamamen öylesine başladım aklımda bile yoktu, ilk denemede tutmuştu ikizler. Sen de vazgeçme 6. 7. De tutturuyor insanlar.. sadece aynı yöntemlerle denememek gerektiğini düşünüyorum.. sana dhea falan vermiş miydi bizimki? Az yumurtan çıkıyor buna yoğunlaşacak bir tedavi düşünmek lazım. LaRisaCca ile aynı ayda bi arkadaşım bizimkini bırakıp volkan beye gitti, 4 embriyodan biri kaldı dondurdular, sonraki ay da aynı şey oldu ikisi bir transfer ettiler biri tuttu yani farklı bir yol vardır ve doğru zamanı bekliyordur illa ki..

Dhea kullandım canım. Bakalım hayırlısı

11 kasımda çatlama iğnesi oldum 16 Kasımda beta baktırdım 21.98 çıktı 18 kasımda 8.07 çıktı 21 kasımda 1,76 çıktı normalmi bu saatten sonra pozitife döner mi dönen var mı yardımcı olur musunuz ? nasıl bir yol izlemeliyim sadece süt beyaz akıntım var birde çok fazla gögüs hassasiyeti

Bu kadar erken test yapmanız sizi strese sokar bırakın 14.gunu net sonucu zaten alırsınız iğnenin yan etkisi normal hamilelik ile aynı zaten 12. 13.gun sonrası etkisi gidiyor iğnede zaten HCG var yaptığınız testlerde o çıkmış azalarak gitmesi de iğne etkisinin günden güne azalmasını gösteriyor inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız ama psikoloji çok önemli bu boyutta rahat olun stres yapmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…