Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu kadar erken test yapmanız sizi strese sokar bırakın 14.gunu net sonucu zaten alırsınız iğnenin yan etkisi normal hamilelik ile aynı zaten 12. 13.gun sonrası etkisi gidiyor iğnede zaten HCG var yaptığınız testlerde o çıkmış azalarak gitmesi de iğne etkisinin günden güne azalmasını gösteriyor inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız ama psikoloji çok önemli bu boyutta rahat olun stres yapmayın
Yani hala pozitif olma ihtimalim var değil mi yok rahatım şuan kafamdan tamamen attım sadece ihtimalde olsa bilmek istiyorum sonradan pozitife dönebileceğini şimdi sadece adetimi bekliycem

Balım merhaba benim kız hasta vallahi hastane de yatıyoruz 4 gündür bronşit olmuş el kadar çocuk 🤦‍♀️ 15 günlük iken balgamı başlamıştı geçiremedik ciğerlere inmiş sn nasılsın balımm
Aaa cok gecmis olsunn cok uzuldüm :KK43: iyiyiz canim biz Sükür. Nerden hastalandi boyle

Yani hala pozitif olma ihtimalim var değil mi yok rahatım şuan kafamdan tamamen attım sadece ihtimalde olsa bilmek istiyorum sonradan pozitife dönebileceğini şimdi sadece adetimi bekliycem
Olabilir canim benim 13.gün sabah ewde yaptigim test tek cizgiydi öğleden sonraki kaset test cift cizgiydi. Allahtan ümit kesilmez canim yinede umutlandirmak istemem ama belli olmaz

Çok şaşkınım gebelıgınız saglıkla ılerledı mı acaba ?
Çatlatma iğnesi etsiki olduğu için o şekilde 12 den 4 e düşüş var normal gebelik seyri değil. 13.gün gerçek gebeliği öğrenmiş sizi yanıltmasın böyle bir durumunuz varsa kimyasal olur hcg düşerse yükselmez bidaha

Çatlatma iğnesi etsiki olduğu için o şekilde 12 den 4 e düşüş var normal gebelik seyri değil. 13.gün gerçek gebeliği öğrenmiş sizi yanıltmasın böyle bir durumunuz varsa kimyasal olur hcg düşerse yükselmez bidaha
evet canım oyle olmus, kımyasal oldu dün regl oldum baya parçalış şekilde döllenmiş yumurtam sanırım gitti.
hayırlısı ınsallah bırdaha yaşamam

Kızçeler tedaviye başlamadan son bi femara deniyorum bu ay 😅 daha ilk günden femara kafası geldi resmen minik minik ağırıyor. Siz kullanmış mıydınız çatlama iğnesi yaptırdınız mı? Bülent hoca da tayfun hoca da takibe gerek yok kendin iç demişti çatlama iğnesi de vermemişti yine öyle mi yapsam takibe mi gitsem 🙄 C Capanin Gururu Teyom LaRisaCca LaRisaCca

Kızçeler tedaviye başlamadan son bi femara deniyorum bu ay 😅 daha ilk günden femara kafası geldi resmen minik minik ağırıyor. Siz kullanmış mıydınız çatlama iğnesi yaptırdınız mı? Bülent hoca da tayfun hoca da takibe gerek yok kendin iç demişti çatlama iğnesi de vermemişti yine öyle mi yapsam takibe mi gitsem 🙄 C Capanin Gururu Teyom LaRisaCca LaRisaCca
Kız seço güldürdün beni sabah sabah 😁 denemen hayırlı olsun canım inşallah başka şeye gerek kalmadan bu denemenle bebişin gelir. Ben klomen kullandım daha önce femera hiç denemedim. 3 klomen tedavimde de çatlatma iğnesi kullandım ve takip ile oldu çünkü yumurtan kiste dönüşürse bu daha sıkıntılı bir durum oluşturur

Canım demek iğne etkin geçmiş sana daha önce çok söyledik 14 ten önce test yapmamanı. Acilen sana iğnenin 6.günü gebelik var diyen doktoru bırakmalısın..
Çatlama iğnesi dahil 15. Gün bugün sanırım benim bebeğim yok 😒 bundan sonra hamilelik öğrenen yok sanırım benim negatif

Eklentiler

• 20211125_092103.jpg
    20211125_092103.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 38
X