Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahh geliyor disler
Kac aylik oldu senin tontis?sağıyormusun sütünü
Biz iyiyiz benimde iznim 25kasimda bitiyor ama uzaticam
Bana benzer ise erken diş çıkarır ayın 20 sinde 3 aylık olacaz.
Sağmaya çalışıyorum ama yok süt maalesef
Ne yedim ise yok
Ne güzel uzatma imkankn varsa uzat benim patron izin vermedi

Kuzum ovitrella vurulduğunun 10. Günü oldu dune kadr idrarda ince cizgi vardi bugün yoktu kandan baktim 2.80 cıktı iğne etkisi yeni gecmis 1.20 altı negatif sayiliyor sizce pozitife dönme ihtimali varmı
Merhaba , bende 7-9 ve 10. Günlerde test yaptım. Bugun yok oldu ikinci cizgi tamamen.( Bu arada yalandanda olsa pozitif görmek güzel bir duyguymus) dün aksam sağ kasığımda bir segirme oldu bir iki dakikalik sancı gibi ve o zamandan beri neredeyse belim ağrıyor sol bacağıma vuruyor ağrı açıkçası negatifi görünce moralim bozuldu sizin ne oldu sonuç merak ettim?

Bana benzer ise erken diş çıkarır ayın 20 sinde 3 aylık olacaz.
Sağmaya çalışıyorum ama yok süt maalesef
Ne yedim ise yok
Ne güzel uzatma imkankn varsa uzat benim patron izin vermedi
Olsun olmayabilir artik mamalarda cok guzel guvenli uzulme meme emmek istemedigi icin mi yok yoksa hic mi yoktu? Biraz arz talep meselesi ya bu süt isi

Ben 4 buçuk 5 aya kadar yoğun bulantı yaşadım, prilam kullandım ama tam geçirmedi malesef, tarhana çorbası ve patates haslamayla beslendim, naneli şeker zencefilli şeker, çubuk kraker galeta balık kraker biraz olsun rahatlatiyodu, suyu bile sadece içemedim içine meyve katıp içtim, Allah yardımcın olsun zor bi surec..

Amin bulantıdan çok midem sanki yediklerimi sindirmiyo, yersem olduğu gibi çıkarıyorum o yüzden yiyemiyorum, bir iki tas çorba gün içinde, bide akşamları daha fena sanki midem taş gibi olup kalıyo hava doluyo ve hiç bir çıkış yok, sabaha kadar kıvranıp duruyorum

Tatlım ben doğuma gidene kadar kustum.
Hiç eksilmedi ilaç kullandım prilam kullandım.
Midemi de başlarda ayva sert armut dindirdi genelde.

Çorba yine tok tutuyor cnm az da olsa,evet bende aksamlari mahvolurdum.. Prilam kullan biraz hafifletiyor.. Benim malesef yine başladı bulantilarim 2 ay rahattım, şimdi yiyorum yine eskiye oranla ama miğdem hiç rahat değil

Regl olmayı bekliyorum 5 gün falan kaldı bu arada iş görüşmesi yaptım birkaç yerle eğer hemen bi yere alınırsam bir iki ay sonra tedaviye başlarım. Vitaminleri daha uzun süre kullanmış olurum, 6 kilo verdim ama biraz daha gitse fena olmaz 1 hafta içinde ya işe ya tedaviye başlıyorum yani..

Hadi hayırlısı canım. Çok heyecanlı

Tatlım ben doğuma gidene kadar kustum.
Hiç eksilmedi ilaç kullandım prilam kullandım.
Midemi de başlarda ayva sert armut dindirdi genelde.
Ay eyvah, bazı gebelerde öyle oluyormuş evet, daha 3ay bile olmadığı için ilaç vermeye çok yanaşmıyo doktorum siz ne zaman başlamıştınız ilaca, 3 ay olunca geçer gözüyle bakıyolar şuan, sindirim yok resmen akşamları, gaz gaz gaz midem şişip kalıyo o da yukarı ittirip kusturuyo sanırım beni,
sizin cinsiyet neydi, genelde kız bebeklerde şiddetli bulantı diyolar ama bilemedim
Çorba yine tok tutuyor cnm az da olsa,evet bende aksamlari mahvolurdum.. Prilam kullan biraz hafifletiyor.. Benim malesef yine başladı bulantilarim 2 ay rahattım, şimdi yiyorum yine eskiye oranla ama miğdem hiç rahat değil
Ay Allahım inşallah geçer sizinki de bi an önce, yani görüyorum internette orda burda insanlar yiyo maşallah çok az gebe bizim gbi oluyor sanırım, bende önceden de gaz sorunu vardı ara ara ama bu kadar şiddetli değildi yani, midem içimden çıkıp uçucak nerdeyse bi gün patlıcm diye korkuyorum Sizin bebişin cinsiyeti neydi?

Cok şanslı bulantısı olmayanlar, bence ilac almalısın hafifletiyor biraz olsun, bebeğim erkek cnm, kiminin 3 ayda bitiyor kiminin doğuma kadar sürüyormus, benimki de tekrar gelen kısımdanbizim şubat annelerinde de var malesef normalmiş bu aylarda da olmasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…