Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür iyiyiz canım.
Oğlanın salyaları akıyor elleri hep ağzında.
Evet zor oluyor biraz ve güzel emziremediğim içinde sütüm yetmiyor mamaya başladık 😒
Sen nasılsın bebiş nasıl
Olsun cnm sağlıklı olsun da yeter mama yesin nolcak..

Merhaba benim önceden 2 doğal gebeliğim bir de aşılama ile gebeliğim oldu. Rahmimde perde varmış çok sonra tespit edildi. Ameliyat oldum , dr umuz kendiliğimden gebe kalabildiğimi tüp e gerek olmadığını artık düşük beklemediğini söyledi ama ben beklemek istemediğimden tüp yaptırdım

Merhaba benim önceden 2 doğal gebeliğim bir de aşılama ile gebeliğim oldu. Rahmimde perde varmış çok sonra tespit edildi. Ameliyat oldum , dr umuz kendiliğimden gebe kalabildiğimi tüp e gerek olmadığını artık düşük beklemediğini söyledi ama ben beklemek istemediğimden tüp yaptırdım
Perde olduğu film ile mi anlaşıldı o süreç nasıldı acaba?

Perde olduğu film ile mi anlaşıldı o süreç nasıldı acaba?
Hsg çekildim 2 defa ama dr um tanıyı koyamadı. Aynı ayda tekrarlayan düşük olunca araştırıldı iyi bir perinatoloğa gittim filmi görür görmez tanıyı koydu ve ameliyat oldum. Tüp bebek yaptırdım birkaç ay sonra ilk denemede tuttu ikiz gebe kaldım ve kucağıma aldım. Gebeliğimdr hamd olsun bir kere bile kanamam dahi olmadı. Çocuklarım sağlıkla doğdular sağlıklı bir süreç geçirdim

Hsg çekildim 2 defa ama dr um tanıyı koyamadı. Aynı ayda tekrarlayan düşük olunca araştırıldı iyi bir perinatoloğa gittim filmi görür görmez tanıyı koydu ve ameliyat oldum. Tüp bebek yaptırdım birkaç ay sonra ilk denemede tuttu ikiz gebe kaldım ve kucağıma aldım. Gebeliğimdr hamd olsun bir kere bile kanamam dahi olmadı. Çocuklarım sağlıkla doğdular sağlıklı bir süreç geçirdim
🙏🏻 Sağlıkla büyüsünler. Ne mutlu size 🥰

Çok şükür iyiyiz canım.
Oğlanın salyaları akıyor elleri hep ağzında.
Evet zor oluyor biraz ve güzel emziremediğim içinde sütüm yetmiyor mamaya başladık 😒
Sen nasılsın bebiş nasıl
Ahh geliyor disler🥰
Kac aylik oldu senin tontis?sağıyormusun sütünü
Biz iyiyiz benimde iznim 25kasimda bitiyor ama uzaticam

😍😍 napiyo bebislerrr

Gelecek ay demişsin canım ben sana yol yakınken ordan dön derim başkentin ben labaratuvarına güvenmiyorum. Ben yaptım bir hata sen yapma. Hocalar ne kadar iyi olursa olsun lab önemli adanada en iyi labaratuvar acıbadem de doktor olarakta Bülent haydardedeoğlu mu öneririm ayrı muayenesi var biliyorsundur. Benim başkent ile hiç iyi anım yok
Önceki tüp bebeğimi o yaptı zaten. Nickim değişti tanımadın 😅 kendisine gitmek istemiyorum artık belki gidersem esra hoca ya da volkan beye giderim acıbadem için. Ama başkentte bütün öykümü dinleyip her şeyi yorumlayarak bir tedavi planlaması hoşuma gitti. Bülent hoca her söylediğime itiraz ediyor, şimdi her korkumu sağlama aldık. Kan sulandırıcı verecek, uzun protokolü kısaya çevirdi vs.. lab a ben de güvenmiyorum ama göze alıp bir kez burada denemeyi düşünüyorum. Embriyoskop önerdi mesela, şimdiye kadar kimse böyle bir şey söylemişti 😅

Ayşe napiyor kızlar haber var mı? Etiketleyeceğim ama nickini unuttum
F3C31654-1108-4C2E-827F-F08744F9A2E5.jpeg

Teyzesi zor uyudular beni yordular gece senin bebiş napıyo sen nasılsın 🤗
Napsin 3.ayimiza girdik iste 2ay bitti bile aksamlari 1-2saat gaz sancimiz oluyor azaldi ama sükür. 6kilo oldu Defne biraz tontis benim kiz😂 asilarini yaptirdik oyle geciyor zaman iste senin isin daha da zor iki tane birden 😅

Kızlaaar ben geldim 🤗 yarın sabah inşallah aşılama yapılacak bana çok heyecanlıyım
Canım benim hoşgeldin. Ne güzel bir haber bu böyle inşallah bu denemenle bebişine kavuşursun güzel haberlerini bekliyorum dualarımdasın 💕
Napsin 3.ayimiza girdik iste 2ay bitti bile aksamlari 1-2saat gaz sancimiz oluyor azaldi ama sükür. 6kilo oldu Defne biraz tontis benim kiz😂 asilarini yaptirdik oyle geciyor zaman iste senin isin daha da zor iki tane birden 😅
Oy maşallah 🧿 zaman su gibi.. 3. Ay milat zaten ya.. sonra düzene giriyor herşey. Maşallsh defnoşa 😁 öp yerime annesi. Şifa olsun aşısı

Canım benim hoşgeldin. Ne güzel bir haber bu böyle inşallah bu denemenle bebişine kavuşursun güzel haberlerini bekliyorum dualarımdasın 💕

Oy maşallah 🧿 zaman su gibi.. 3. Ay milat zaten ya.. sonra düzene giriyor herşey. Maşallsh defnoşa 😁 öp yerime annesi. Şifa olsun aşısı
Güzel annem senin nasıl gidiyor 2 çocuklu hayat 💙💖

Sanki ağlayana meme yokmuş gibi habire ağlıyorlar benim kuzularım 🤗💕 güzel anne adayı inşallah rabbim sana huzurlu bebişler nasip etsin 😁
Benim ikiz yeğenlerim var ikisi de erkek, onlar da fenaydı ya 2 3 ay yengemle beraber baktık baya zorladılar bizi☺️ Amin cnm inşallah sağlıkla kavuşayim ilk duam o💙

X