Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım 12 günden sonra test yapmaya başlayabilirsin benim de 3 ayım tedavide

İnsallah sende cabasiz kavusursun mucizene
Nekdr suredir istiyordun
Canım ben aslında 36 yaşında 10 yıldır evliyim ama hiç bir zaman kendimi anne olmaya hazır hissedemedim böyle içim çocuk sevgisiyle dolmuyordu ama bu yıl kendimi artık hazır hissediyorum istiyorum çok istiyorum hemde onun için de Eylül adetimle beraber çalışmalara başlamıştık işte Ekim ayında kimyasal oldu ateşe bağlı bakalım inşallah bu ay benim için hayırlısı olur

Benimkiler napsak da uyumasak diye düşünüyorlar her nasip vaktinde gelir demekki seninki de bu zamanı bekledi. Çok şanslısın eğer öyle olursa çünkü en güzeli kış hamileliği
Adana'ya yaz gelmiyordu zaten igneler de çok acıtmasın rahat geçsin ya..
Sen kan sulandırıcı kullanmamıştın dimi? Bana iğne verecekmiş çok iğneli günler beni bekliyor

Adana'ya yaz gelmiyordu zaten igneler de çok acıtmasın rahat geçsin ya..
Sen kan sulandırıcı kullanmamıştın dimi? Bana iğne verecekmiş çok iğneli günler beni bekliyor
Kullanmadım kuzum bende pıhtılaşma öyküsü yoktu ama olmasada tüp yapanlara kullandırıyorlar genelde

Kızlar merhaba nasılsınız
Bir konuda bilgilerinize danışıcam.
Biliyorum bu testler adetliyken yapılıyor ama ben döngümün 10. Günğ doktora gitmiştim başka birşeyden hormonlarıma baktı sonuçlarım bu şekilde sizce nasıl? Henüz doktora göstermedim.

Estradiol - 76 ng/L
Fsh - 8.19 IU/L
LH - 12.9 IU/L
Prolaktin 24.80 ug/L
Total testosteron - 0.78 ng/mL

Öncelikle tedavin hayırlı olsun başladın mı canım kesin orada

Gelecek ay demişsin canım ben sana yol yakınken ordan dön derim başkentin ben labaratuvarına güvenmiyorum. Ben yaptım bir hata sen yapma. Hocalar ne kadar iyi olursa olsun lab önemli adanada en iyi labaratuvar acıbadem de doktor olarakta Bülent haydardedeoğlu mu öneririm ayrı muayenesi var biliyorsundur. Benim başkent ile hiç iyi anım yok

Selam canim nasilsin bebisin nasil ise de basladin zor oluyordur ikiniz icinde
Çok şükür iyiyiz canım.
Oğlanın salyaları akıyor elleri hep ağzında.
Evet zor oluyor biraz ve güzel emziremediğim içinde sütüm yetmiyor mamaya başladık
Sen nasılsın bebiş nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…