Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Stresin az olur kuzum. İyiki başladın. Çok heyecanlandım ya, canım gonal f çekti :-)
iğnelerden acayip tırsıyorum sonlara doğru çok acıyordu artık. Bir de bu kez kısa protokol olacak her gün 2 iğne herhalde..
Ben de raporlu isterdim ama aşılamaya hiç yanaşmıyor doktorum 🤦‍♀️

iğnelerden acayip tırsıyorum sonlara doğru çok acıyordu artık. Bir de bu kez kısa protokol olacak her gün 2 iğne herhalde..
Ben de raporlu isterdim ama aşılamaya hiç yanaşmıyor doktorum 🤦‍♀️
raporlu da yıpratıyor canım, umut etmem desen de ediyorsun. İnşallah pozitif olur hiç uğraşmazsın

Tekrar tedaviye başlamaya çok korkuyordum böyle ani olması daha hayırlı olur umarım 🤗 seninkiler nasıllar🥰
Benimkiler napsak da uyumasak diye düşünüyorlar 😁 her nasip vaktinde gelir demekki seninki de bu zamanı bekledi. Çok şanslısın eğer öyle olursa çünkü en güzeli kış hamileliği 🤗

Merhabalar
Çatlatma iğnesi olduktan sonra hiç bir belirti kaşık ağrısı vb gibi hissetmeyen var mı?
Ben vurulduktan sonra da neredeyse hiç bir şey hissetmedim🤷‍♀️
Bende 4 gün oldu gelip giden ağrı kasik bölgesinde yanma ve ağrı geldikçe bulantı oluyor ama benim de hiç akıntım yok herkes akıntı oluyor diyor ama

Bende 4 gün oldu gelip giden ağrı kasik bölgesinde yanma ve ağrı geldikçe bulantı oluyor ama benim de hiç akıntım yok herkes akıntı oluyor diyor ama
Benim çatlatma iğnesi öncesinde vardı akıntım, çatlatma iğnesinden sonra çok olmadı açıkçası.
Benim de 4 gün oldu pazartesi olmuştum, yanma yok ağrı yok bulantı da yok, pazartesi günü de yoktu bu nasıl bir iğne acaba? 😁🤷‍♀️

Benim çatlatma iğnesi öncesinde vardı akıntım, çatlatma iğnesinden sonra çok olmadı açıkçası.
Benim de 4 gün oldu pazartesi olmuştum, yanma yok ağrı yok bulantı da yok, pazartesi günü de yoktu bu nasıl bir iğne acaba? 😁🤷‍♀️
Çatlama iğnesi sonrası akıntıyı hissetmedim mi ben iğneden iki saat sonra çatlama akıntısı geldi

Hayır gelmedi, dediğim gibi ben iğne olmadan önce 11. Ve 12. Gün akıntı gördüm 5 yumurtam vardı toplamda sonrasında iğne oldum ne iğne günü ne sonrası herhangi bir şey yaşamadım 🤷‍♀️
Peki kontrole gittin mi sonra doktora genelde 5 yumurta için iğne yapmıyorlar çoğul gebelik oluşur diye ama birde yumurta kaç mmdi

Peki kontrole gittin mi sonra doktora genelde 5 yumurta için iğne yapmıyorlar çoğul gebelik oluşur diye ama birde yumurta kaç mmdi
Sonra derken ? 13. Gün gittim ve iğne oldum. Öncesinde adetli gitmiştim. 4 tanesi 19-18 olarak ikişer taneydi soldakini sormadım bile böyle diyince. Şu an 17. Gün ve doktora gitmedim henüz. 21 gündem önce gitmeyeceğim ☺️

Sonra derken ? 13. Gün gittim ve iğne oldum. Öncesinde adetli gitmiştim. 4 tanesi 19-18 olarak ikişer taneydi soldakini sormadım bile böyle diyince. Şu an 17. Gün ve doktora gitmedim henüz. 21 gündem önce gitmeyeceğim ☺️
Benim yarın 21 günüm bende yarın gidip kontrol edecek 2 yumurtada catladimi benim adetin 14 günü femara ile 21 mm olan iki yumurtam vardı 16 günde iğne oldum bakalım iğneden önceki günü sonrada iğneden sonraki 3 günü değerlendirdik bakalım yarın progesteron bakicak bakalım

Merhabaa kizlar
2.basarisiz asilamadan sonra tup icim start verdik
Rapor icin basvurup bekliycegim
Gebelik haberi alanlara cok sevindim😚
Canım inşallah senin için de herşey hayırlı gelişir inşallah bebişini kucağına alırsın en kısa sürede bende çatlama iğnesi oldum bekliyorum bakalım inşallah bu ay tutar geçen ay kimyasal oldum hastalandım yüksek ateşe bağlı tutunamadini düşünüyor doktorum inşallah bu ay sağlıkla dollenir ve hamile kalırım

Canım inşallah senin için de herşey hayırlı gelişir inşallah bebişini kucağına alırsın en kısa sürede bende çatlama iğnesi oldum bekliyorum bakalım inşallah bu ay tutar geçen ay kimyasal oldum hastalandım yüksek ateşe bağlı tutunamadini düşünüyor doktorum inşallah bu ay sağlıkla dollenir ve hamile kalırım
İnsallah sende cabasiz kavusursun mucizene
Nekdr suredir istiyordun

İyi akşamlar canlar bugün iğnenin 8. Günü saatleri sayarsak buçuğu da var 😂😂 kasık ağrım yok denilecek kadar azaldı bel ağrım önceki günlere göre daha iyi göğüslerimde gözle görünür bir değişiklik yok dolgunluk renk değişimi filan aslında sormak istediğim göğüs uçlarım fena sızlıyo ve sertleşti sızlamadan kastım emziren anneler bilir genelde bebek uyanacağı zaman gelen sızlama gibi sızlayıp süt akacak gibi normal mi acaba özellikle sağ göğüs ucum daha çok oluyo olma gereği duyuyorum

Benim yarın 21 günüm bende yarın gidip kontrol edecek 2 yumurtada catladimi benim adetin 14 günü femara ile 21 mm olan iki yumurtam vardı 16 günde iğne oldum bakalım iğneden önceki günü sonrada iğneden sonraki 3 günü değerlendirdik bakalım yarın progesteron bakicak bakalım
🙏🏻 Hayırlısı olsun inşllah gönlünüze göre olur 🌿

İyi akşamlar canlar bugün iğnenin 8. Günü saatleri sayarsak buçuğu da var 😂😂 kasık ağrım yok denilecek kadar azaldı bel ağrım önceki günlere göre daha iyi göğüslerimde gözle görünür bir değişiklik yok dolgunluk renk değişimi filan aslında sormak istediğim göğüs uçlarım fena sızlıyo ve sertleşti sızlamadan kastım emziren anneler bilir genelde bebek uyanacağı zaman gelen sızlama gibi sızlayıp süt akacak gibi normal mi acaba özellikle sağ göğüs ucum daha çok oluyo olma gereği duyuyorum
Tedavin hayirli olsun oncelikle
Belirtilerin cogu ilaclarla alakali olabiliyor yada gebelik belirtisi
Hicbir belirti icin budur diyemiyoruz maalesef
Saglikla kavusursun insallaj🌸

Tedavin hayirli olsun oncelikle
Belirtilerin cogu ilaclarla alakali olabiliyor yada gebelik belirtisi
Hicbir belirti icin budur diyemiyoruz maalesef
Saglikla kavusursun insallaj🌸
Çok teşekkür ederim cevabın için ilk tedavim ınternetten araştırdıgım kadarıyla bilgim var tecrübem yok 2 çocuğum kendiliğinden oldu ilk aydan hakkımızda hayırlısı Bugün ugün test yaptım yine cift çıktı iğne etkisi bir an önce gitse de kan versem 2 gün önce de yapmıştım bugünle aynı renk 2. Çizgi

X