Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah canım evolvia açtım verdim 2 ölçek ama oğlum hiç beğenmedi tadını kokusu rengi de değişik ..kızıma denemedim ..çekim nasıl geçti

Lariş yenidoğan çekimini kime yaptırdın? Adanada yaptırdın değil mi? Memnun kaldıysan gittiğin yeri paslar mısın

İyi akşamlar ben dün çatlatma iğnesi vuruldum 13.30 da klomen kullanımından itibaren kasık ağrım vardı zaten ama bugün sanki adet olacakmışım gibi bir ağrı var sanki şeffaf akıntım da var tam emin değilim çamaşırdan dolayı 36.saat gece 1.30 oluyo acaba bi kaç saat erken olsa olur mu

Merhaba canım bende ekimin 2 sinde çatlatma iğnesi ve klomen tedavisi gördüm şuan 5 haftalık hamileyim ve Beta hgc değerim 480 yükselmiyor kese gözüktü geçen hafta doktor akışına bırak kanaman açılır dedi ve kanama olmadı şimdi de progesteron fitil başladı birde iğne verdi 3 günde bı vurul dedi inşallah yükselir değerim

480 değerde kese nasıl gözüküyor anlamadım 1500 olduğunda anca gözükür vajinal olarak oda ve kullandığınız ilaçlar hcg yükseltmezki

ayyy cok sevındım hayırlı olsun canım, bende klomen kullandım, aşılama olacagım ınsallah benımde tutar ya :)

Selam kızlar hiç aklımda yokken ani bir şekilde gelecek ay tedaviye başlıyorum.. Aslında iş başvuruları yapıyordum bir süre tekrar tedavi düşünmüyordum ama kpss falan çalışırım artık.
en son histeroskopi olmuştum ve sorunlu kanamalar yaşıyordum kendi dr um önemli değil dediği için Tayfun hocaya gittim o da tedavi planladı. Kanamanın sebebi bulunamadı ama tüp bebek için artık bekleme dedi. Öncekinden farklı yöntemler önerdi embriyoskop gibi. Astalife ve co q10 verdi gelecek adette kısa protokolle başlayacağız ama ben astalife a hiç güvenmiyorum artık ya.. internette satan tek mağaza Adana'da amerikan pazarından aldığımız yer bu yüzden bana çok profesyonel bi eczane ürünü gibi gelmiyor. C Capanin Gururu Teyom sen kullanmaya devam ediyor musun?
Başkent aklımda yoktu ama hocaya çok güveniyorum, gebelik olursa takibi için de kendisini düşünüyordum zaten LaRisaCca M Muallimezzz

Harika bir haber bu seço içine sinen herşeyin içinde olmalı insan. Sana o güveni veren yer neresi ise orada olmalısın inşallah ilk denemede bebişlerine kavuşacaksın

Harika bir haber bu seço içine sinen herşeyin içinde olmalı insan. Sana o güveni veren yer neresi ise orada olmalısın inşallah ilk denemede bebişlerine kavuşacaksın
Tekrar tedaviye başlamaya çok korkuyordum böyle ani olması daha hayırlı olur umarım seninkiler nasıllar

hayırlısı olsun canım, ben sevindim başlamana açıkçası. Astalife aldım da savsaklıyorum bu ara hiç düzenli kullanmıyorum. Tekrar başlasam iyi olacak. Ben de üniversitede raporlu deneyeceğim tekrar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…