Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok erken geldi normalde adetim 35 günde bir gelir ne oldu şu hormonlara karar versin artık
Döngünün uzun olduğunu hatırlıyorum ama çatlatma iğnesinde adet erken gelebiliyor yine de inşallah yerleşmedendir
Amin canım ben 3.düşünüyorum hala olmayacaksa olmayacak diyorum eşime anlatamıyorum onu gazozla kandıracam artık yeter
Biliyorum hayatım Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Bence de bir gazoz nelere kadirdir

Döngünün uzun olduğunu hatırlıyorum ama çatlatma iğnesinde adet erken gelebiliyor yine de inşallah yerleşmedendir

Biliyorum hayatım Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Bence de bir gazoz nelere kadirdir
Canım sen çatlatma ile mi ikiz hamile kaldın

merhaba arkadaşlar öncelikle Allah hepinizin hakkında hayırlısını versin bende 3. Çocuğu istiyorum 5 aydır olmadı klomen kullandım bugün adetin 11. Günü kontrole gittim çatlatma iğnesi verdi yarın vurdurcam sağda 2 tane 21mm olmuş yumurtalarım solda da varmış ama küçük işine yaramaz dedi bakalım heyecanla bekliyorum

Evet canım birinden birine yaramadı şuana kadar denediğimiz diğer mamalar evolvia kutusu bugün bitti ve hiç kabız olmadık çok şükür. Sorun çözüldü
Buralar cok sessiz kalmıs hu hu hanımlar nerelerdesiniz yoksa bir benim mi bebeler uyumuyor bu saatte
@nicecream @Nosking @Mi-Ok Yun LaRisaCca @lusin @zelvan @puravida
Canımmm bugün bizim Yenidoğan çekimimiz vardı. Gece hazırlık halindeydim bebeler uyurken sen nasılsın
LaRisaCca şu saate kadar kocayı kaldırmadım 5 dk bi sıkıştım orda bir kalktı ama sanki iyi başarı ha :) nazar etmeyeyim de kendime :)
Oooo lusincan level atladın vallahi ama bak göreceksin bu şekilde 2-3 güne düzen oturtmuş olacaksın

yaa nasıl gecti peki yorucu oldu mu. Benim hastanedeki cekim yorucu olunca 1 yaş icin foto cekimine karar verdim bebislerde hem büyümüs olurlar dedim
Bende kızla ugrasıyorum ya gaz cıkartmakta zorlanıyor herseyi denedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…