Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok erken geldi normalde adetim 35 günde bir gelir ne oldu şu hormonlara karar versin artık:KK45::KK45::KK53:
Döngünün uzun olduğunu hatırlıyorum ama çatlatma iğnesinde adet erken gelebiliyor yine de inşallah yerleşmedendir 😁
Amin canım :dua::dua::dua::dua: ben 3.düşünüyorum hala olmayacaksa olmayacak diyorum eşime anlatamıyorum onu gazozla kandıracam artık yeter:KK45::KK45::KK53:
Biliyorum hayatım Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Bence de bir gazoz nelere kadirdir 😂

Döngünün uzun olduğunu hatırlıyorum ama çatlatma iğnesinde adet erken gelebiliyor yine de inşallah yerleşmedendir 😁

Biliyorum hayatım Rabbim herkesin gönlüne göre versin. Bence de bir gazoz nelere kadirdir 😂
Canım sen çatlatma ile mi ikiz hamile kaldın:nazar:

merhaba arkadaşlar öncelikle Allah hepinizin hakkında hayırlısını versin bende 3. Çocuğu istiyorum 5 aydır olmadı klomen kullandım bugün adetin 11. Günü kontrole gittim çatlatma iğnesi verdi yarın vurdurcam sağda 2 tane 21mm olmuş yumurtalarım solda da varmış ama küçük işine yaramaz dedi bakalım heyecanla bekliyorum

Evolvia ben de aldım gece olunca başlamaya korkuyorum yarın gündüz başlamayı düşünüyorum canım sen kabızlık için mi başladın ?

Ah anne sütü daha çok alsalar emseler daha rahat olacaklar ama maalesef olmuyorum canım 😌
Evet canım birinden birine yaramadı şuana kadar denediğimiz diğer mamalar evolvia kutusu bugün bitti ve hiç kabız olmadık çok şükür. Sorun çözüldü 🙏✨
Buralar cok sessiz kalmıs hu hu hanımlar nerelerdesiniz :KK45:yoksa bir benim mi bebeler uyumuyor bu saatte :rapci:
@nicecream @Nosking @Mi-Ok Yun LaRisaCca LaRisaCca @lusin @zelvan @puravida :KK24:
Canımmm bugün bizim Yenidoğan çekimimiz vardı. Gece hazırlık halindeydim bebeler uyurken 🤗💕 sen nasılsın
LaRisaCca LaRisaCca şu saate kadar kocayı kaldırmadım 5 dk bi sıkıştım orda bir kalktı ama sanki iyi başarı ha :) nazar etmeyeyim de kendime :)
Oooo lusincan level atladın vallahi 🤩🤩🤩 ama bak göreceksin bu şekilde 2-3 güne düzen oturtmuş olacaksın 👍🏻

Evet canım birinden birine yaramadı şuana kadar denediğimiz diğer mamalar evolvia kutusu bugün bitti ve hiç kabız olmadık çok şükür. Sorun çözüldü 🙏✨

Canımmm bugün bizim Yenidoğan çekimimiz vardı. Gece hazırlık halindeydim bebeler uyurken 🤗💕 sen nasılsın

Oooo lusincan level atladın vallahi 🤩🤩🤩 ama bak göreceksin bu şekilde 2-3 güne düzen oturtmuş olacaksın 👍🏻
😍 yaa nasıl gecti peki yorucu oldu mu. Benim hastanedeki cekim yorucu olunca 1 yaş icin foto cekimine karar verdim bebislerde hem büyümüs olurlar dedim🤗
Bende kızla ugrasıyorum ya gaz cıkartmakta zorlanıyor herseyi denedim🤦🏻‍♀️

X