Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet benimde öyle ağrım oldu bugün ve dün biraz daha iyiyim iğnenin 10.günü benimde

Doğrudur canım kızkardeşimde köyde terlik kaydı da düşmüştü sırt üzeri ama pinpirik bizimki die acile gitmişti doktorda aynı bunları söylemiş ona.tekrar çok geçmiş olsun

Canlar hepinize iyi dilekleri için çok teşekkür ederim Allah razı olsun rabbim saglıkla hepinize tattırsın inşallah kuzularım bnm hem çok güzel bir duygu hemde çok zor buralara çok gelemedim biraz aceleci davrandı bizim kız nişan geldi LaRisaCca bahsetmiş sagolsun simgoş um sabah çalışıyordum öğle arası dogurdum solunum sıkıntısı vardı ilk gün onun dışında iyiydik ben eve çıktıktan sonra mastit oldum çok zor birşeydi Allahım kmseye yaşatmasın cocuk saralık olck gibiydi sınırda kaldı işitme testinde sol kulaktan geçemedi ilk sonra geçti fln derken hayatımız Bi anda aksiyona giriş yaptı meger sakin bir hayatımız varmış hepiniz iyisinizdir umarım msjları okudum tek tek rabbim o güzel dileklerinizin 10 bin katını size versn S Spagetti bolonez kuzum kızın oluyormuş çok şanslısın bnce saglıkla Kucagına al inşallah burcusami kuzum seninde erkekmiş ha rabbim saglıcakla Kucagına almanı nasip etsin inşallah Omur-un Hatunu kuzu siz nası oldunuz bebiş iyidir umarım

Gözünüz aydın olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah çok mutlu hayırlı bir ömrü olsun inşallah

Zor seyler yaşamışsın cnm ama cok şükür geçmiş, zordur elbet anne olmak kolay mi, artık tüm hayatın prensesin oldu cok şükür cnm sağlıkla kavuşalım inşallah bizde

Bu arada LaRisaCca simgoş doğurdu kızlar gece aniden sancıları başlamış doğuma almışlar çok şükür iyiler emzirmiş bile haber vermek istedim darısı tüm isteyenlere inşallah
Oy LaRisaCca cnm miniklerin beklemedi pazarı demek cok sevındım Allah analı babalı büyütsün.. Nasıl mis gibi kokar onlar şimdi.. Darısı bize inşallah sağlıkla

Maşallah Süphanallah kuzum bi ömür sağlıkla büyüt inşallah, şansı bahtı açık olsun
Evet kız, sagolasin canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…