Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın fıstık
İyiyiz biz de hamd olsun. Oğluşun nasıl oldu toparlayabildi mi? Pazar günü doğum yapacağım ben darısı tüm bekleyen isteyen arkadaşlarıma inşallah
Allah sağlıkla kavuştursun sizi canim benim
Bende bugün kızım olacağını öğrendim, bi duygusallık ki sorma

Maşallah adınıza çok sevindim
Ne mutlu size
Teşekkür ederim kuzum
Ya cok sevındım cnm sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Sağolasın canım benim
Aminn canımıniçi hepimizi inşallah güzel kızın ın haberini tebrik ederim bahtı da güzel olsun sağlıkla gelsin inşallah
Cok teşekkür ederim kuzum
Ya neler istiyodu canın neleri yiyebiliyofun neleri yiyemiyodun bende Allah içimi biliyi içimden kız geçiriyorum bazıları erkek diyo aydinlatirmisin beni
Kuzum benim ne kusmam ne bulantım hiç olmadı, et tavuk balık yiyemiyorum kokuyor ve özellikle canim hiç ama hic tatli istemiyor. Normalde tatliya duskun degilimdir cok ama bi dondurma vs yerdim yani o bile yok asla yenmiyor. Uykulu bir gebelik gecirdim hep, kilo vermedim almadim da ayniyim hala. Yüzün güzelleşti diyen de oldu, ama bence anne hissediyor. Ovulasyonla yumurtlamayı gördüğüm ilk an tutacak ve kız olacak dedim kendime. Nasip oldu galiba

Balıkçının önünden geçerken içim disima çıkıyo benim tavuk falan dograyamiykrum ete dokunamiyorum kokusu bulandiiryo bende tatlı çok severim ama inan canım istemiyo dindurma aldım yarisisndan fazlası hala dolapta yiyemiyorum canım ostemiyo hep meyve yemek istiyorum bulantım çok oluyodu 1 haftadır çok hafif seyrinde bilac kere çıkardım sadece bu çin takvimini denedinmj hiç

Boyle tavuk et pişince makineye çamaşır şu gün döküyorum ama yinede bı kan tavuk kokusu yumurta kokusu alıyorum yıkandığı halde bardaklarda o da çok bulandiriyo beni

Baktım evet orda da kız çıkıyordu kuzum. Allah önce sağlıklı sonra gönlünden geçeni nasip etsin

Kızlar iğnenin 8 günü ama hala şişkinlik oluşan sol yumurtalıkta bıçak gibi Ağrı vurup geçiyor ve rahim başında ağrı olup geçiyor iğnenin yan etkileri bu güne kadar böyle devam eder mi geçen ay hiçbir ağrı olmuyordu böyle yumurtamda çatladı üşüttüm mü acaba ya

Ya neler istiyodu canın neleri yiyebiliyofun neleri yiyemiyodun bende Allah içimi biliyi içimden kız geçiriyorum bazıları erkek diyo aydinlatirmisin beni
Cnm benim kaybettiğim bebeğim kizdi, hic bulantim olmamıştı ama miğde yanmam cok oluyodu, sürekli eksi şeyler yiyesim geliyodu, şimdiki bebeğim erkek, cok bulantı yaşadım aynı zamanda canım cok tatlı istiyodu(şuan daha cok istiyor ) lokum yerdim bulantim varken tabi ağır gelirdi cikartirdim ama yemekten de vazgeçemezdim

Canim tatlı istemiyo turşu suyu şu an derken bile canım istedi mayhoş meyveler ekşi mandalina yeşil ama tatlıya yakın elma yiyorum tatlı eskisi kadar aramıyorum tatlı görünce içim kiyiliuo resmini görsem bile basın solsun bu arada rabbim cennetinde kavuşturmak nasip etsin o şimdi çok güzel bı melektir mide yanma ara ara oluyi ama 1 buçuk ayda 6 kilo verdim insülin normale dolduğu için mi acaba tatlı isteksizliği onu da anlamış değilim rüyamda hep kız gördüm babam da kız görmüş annem de kız diyo ikizim de kız görmüş 1 buçuk yaşında oğlu var şimdi eşim de erkek olsun diyo ben hep. Ultrasonda kız diyodun rüyamda layinvalidemin yanında pembe battaniyeli yenidoğan siyah gibi saçlı bı bebek gorudm gel kızım diye kucağıma aldım bilmiyorum çok heyecanlı bekelemsi de çok sıkıcı ya cumartesiye 2li taramaya gitcez ense kalınlığına bakılacak cinsiyetini 12 13.haftada öğrenen varmı

Ay roman yazdım ya anlatacam çiçek k kadar çok şeyim varlı dün düştüğüm için hüngür hüngür ağladım gece eşim geldi koktuğu iicn dün azarladı beni sakinlestircegi yerde küsüştuk onu karsimda görünce yelkenler fora hivka hıçkıra ağladım sağ kalçam mor ayağımın üstü aciyo sandığım altina girdi bugün bira z daha iyiyim

Sağol cnm Allah razı olsun,cennette kavuscaz inşallah, bende rüyamda erkek görmüştüm, bana 13 haftalık kontrolde erkeğe benziyor demişti cnm ama tahmin oluyor tabi sadece

Evet zaten daha iğnenin etkisi duruyordur belirtilerin normal canım kimisi çok aşırı yaşıyor kimisinde hiç yan etki etmiyor iğne ile alakalı bu durum stres yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…