Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canimm selam hayirli olsun erkenden gelmis bebisin Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin valla ben sayfayi kaybetmisim hic giremedim cok yogun geciyor zaten gunler

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla büyüsün minik kuş. İlk zamanlar zor oluyor ama zamanla alışıyorsun o hareketli hayata. LaRisaCca canım hayırlı olsun. Çok sevindim bebeklerin sancıyla vaktinde gelmelerine.maşşallah. sağlıkla büyüt inşallah.

Teşekkür ederim teyzesi rabbim hepimizin evlatları nı esirgesin rabbim isteyen bekleyen herkesin emeğinin karşılığını tez vakitte versin inşallah

Doğrudur canım kızkardeşimde köyde terlik kaydı da düşmüştü sırt üzeri ama pinpirik bizimki die acile gitmişti doktorda aynı bunları söylemiş ona.tekrar çok geçmiş olsun
Bixim bebe babasına çekmiş Allah'ım benzesin dedim de bu kadar olmaz ya yüzüstü yatıp uyuyo çocuk biz görünce dedim aynı sen bak uyuyodu doktor ense kalınlığıni falan ölçtü organları idrar torbası falan iyi dedi kalp atışı normal dedi neyse gidin yemek yiyin biraz yürüyün uyanır dedi neyse geldik uyanmış hareket 3diyi bu sefer de sırt üstü yatmış hafif oturur vaziyette cinsiyeti göremedik şu an gorhnemz ,aten tahmin verebilirim anca dedi doktor kordon bacak arasındaymis göremedik

Hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün maşallah ne çabuk geçmiş zaman daha ne kadar zaman geçti burda pozitif görelim diye dualar ediyoduk ya sağlıkla büyütün inşallah
Bu arada LaRisaCca simgoş doğurdu kızlar gece aniden sancıları başlamış doğuma almışlar çok şükür iyiler emzirmiş bile haber vermek istedim darısı tüm isteyenlere inşallah

Teşekkür ederim teyzesi rabbim hepimizin evlatları nı esirgesin rabbim isteyen bekleyen herkesin emeğinin karşılığını tez vakitte versin inşallah
sana çifte hayırlı olsun LaRisaCca ah ne çok bekledik o bebekleri geldiler sonunda, maşallah hepsine sağlıkla büyüsünler

Canım hayırlı olsun çok sevindim Allah kolaylık versin Hangi ara transfer oldunuz hangi ara doğurdunuz zaman cok hızlı darısı basımıza insallah LaRisaCca canımcım hayırlı olsun tüp bebek tecrübelerini alıyordum artık emzirme annelik tecrübelerini alırız

Çok güzel iyiyiz canım p.tesi iş başı benim de ne tez geçiyor zaman daha oğluma doyamadım
Sizinde iyi olmanıza sevindim canım hayatımıza renk geldi resmen

Utangaç demek ki kız sanırım bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…