Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy kızkardeşimğn kide öyle memeden ayrılsa cırım cırım cırlıyo Allah yardımcınız olsun.
Hastanede iken nasıl emzirme işi oldu
Ameliyata girmeden süt sağdım hiç hazirda yoktu ben ameliyattan gelince ondan verdiler hep ama hep agladi meme istedi uyumuyor cunku baska turlu ben aksam 7 de ameliyat oldum sabaha karsi 3 gibi emzirebildim hastanede bile bi kolumda serum karnimda bandajlar kucagimda kızım zordu yanii😊

Geçmiş olsun tekrardan . Bebeğini almissin kucağına çok sevindim buna. Ben iyim aynı beklemede tedaviye baslayamadim daha
Aldim canim insallah tez zamanda sana da nasip olur. o kadar ugrastik klomen catlatma ignesi 9 ay taşı heryerin çatlasin bi dogurdum ayni kayinvalideme benziyo ben şokk😂 😍

Hayırlı akşamlar arkadaşlar aranıza yeni katıldım bana bir konuda yardımcı olurmusınuz lütfen benim reglime 4/5 gün var daha dayanamayıp kan verdim bugün ve 0.02 cıktı fakat en son adetimden beridir gögüslerim de agrı var ve ben birde aşılama yapılacak adetin 3 günü rahim flimi cekildi sadece polikistikover tanısı konuldu fakat zararsız demem şuki en son reglim 28/29 unda oldum ama bugün kan verdim 0.02 cıktı sizce erkenmi verdim eger gecikirse tekrar vermem gerekiyormu yükselirmi sonucum

Ameliyata girmeden süt sağdım hiç hazirda yoktu ben ameliyattan gelince ondan verdiler hep ama hep agladi meme istedi uyumuyor cunku baska turlu ben aksam 7 de ameliyat oldum sabaha karsi 3 gibi emzirebildim hastanede bile bi kolumda serum karnimda bandajlar kucagimda kızım zordu yanii😊
Çok şükür geçti gitti.
Sağlığınız yerinde ya yeter

Hayırlı akşamlar arkadaşlar aranıza yeni katıldım bana bir konuda yardımcı olurmusınuz lütfen benim reglime 4/5 gün var daha dayanamayıp kan verdim bugün ve 0.02 cıktı fakat en son adetimden beridir gögüslerim de agrı var ve ben birde aşılama yapılacak adetin 3 günü rahim flimi cekildi sadece polikistikover tanısı konuldu fakat zararsız demem şuki en son reglim 28/29 unda oldum ama bugün kan verdim 0.02 cıktı sizce erkenmi verdim eger gecikirse tekrar vermem gerekiyormu yükselirmi sonucum
Moral bozmak gibi olmasın da yükseleceğini sanmıyorum ama Allah büyük tabi sürprizlerle hep vardır

Teşekkürederim aynen Allah büyüktür aşılama olacak reglin 3 günü sogan suyunada başladım aşılama olucam gebelik tutarmı
Soğan suyu rahim duvarını inceltiyor ve prolaktin yükseltiyor. Aşılama için ilaçta kullanıyorsundur. Valla iyi cesaret tedaviyi sabote ediyorsun böyle kürler ile. Lütfen her duyduğunuz kürü uygulamayın çok kişinin hormonları alt üst oldu.

Soğan suyu rahim duvarını inceltiyor ve prolaktin yükseltiyor. Aşılama için ilaçta kullanıyorsundur. Valla iyi cesaret tedaviyi sabote ediyorsun böyle kürler ile. Lütfen her duyduğunuz kürü uygulamayın çok kişinin hormonları alt üst oldu.
Kesinlikle katılıyorum soğan suyu herkese iyi gelicek diye bir durum söz konusu değil ve sürekli yapmakta çok yanlış bende çok çekinirim böyle şeylerden bende de pcos var ama hiç denemedim denememde

Kesinlikle katılıyorum soğan suyu herkese iyi gelicek diye bir durum söz konusu değil ve sürekli yapmakta çok yanlış bende çok çekinirim böyle şeylerden bende de pcos var ama hiç denemedim denememde
Bence de bana da 2 senedir herkes soğan suyu kullan diyor ama bende korktuğum için kullanamadım

Ama bende kistim baya büyümüşte gecen ay ondan dolayı aşılama olmadı 8 gün kullandım sonrasında doktor şok oldu nasıl 1 haftada kücülür bende sogan suyu içtim dedim şaşırdı zararı yok dedi ama kullanma dedi bana

Kist küçülttüğü doğru ama kesinlikle bilinçsiz kullanılmamalı ilaçlar gibi bi yeri düzeltirken bi yeri bozuyor

Ama bende kistim baya büyümüşte gecen ay ondan dolayı aşılama olmadı 8 gün kullandım sonrasında doktor şok oldu nasıl 1 haftada kücülür bende sogan suyu içtim dedim şaşırdı zararı yok dedi ama kullanma dedi bana
Zaten senede 2 kez içiliyor o geçen ay içtiyseniz bu au kullanamazsınız kisti küçülüyor ama prolaktin yükseltip rahimin incelmesini sağlıyor bi yeri düzeltirken diğer yandan zarar veriyor lütfen doktoruna güven bilinçsizce bunların kullanımı kötü sonuçlar doğurabilir

Doktorunuz kullanma dediyse gerisi çok önemli değil sanırım. Gayet açık söylemiş, devam etmeye ne gerek. Kürler çok sağlıklı olmuyor maalesef

Kizlar sizde de oluyor mu her zaman adetime 9 10 gün varken göğüs hassasiyeti başlıyor önceleri hep gebeliğe yoruyordum artık sürekli olduğu için geçtim ama her zaman öyle ta ki adet günüme kadar o zamana kadar da artış oluyor gunden güne hormon testlerim normal bu arada

Doktorunuz kullanma dediyse gerisi çok önemli değil sanırım. Gayet açık söylemiş, devam etmeye ne gerek. Kürler çok sağlıklı olmuyor maalesef
Bıraktım zaten bir önceki doktor dogum kontrol ilacı yani yazmin recete yazmıştı kistim kücülsün diye bende almadım 8 gün sonra kendi dokrouma gittim 1 haftaki liste baktı kendisinin muayene ettiğinde şok oldu yasemin kullanma önümüzdeki ay regle girersen 3 günü aşılama yapalım dedi bende tamam dedim aşılama bikeremi vuruluyo ilk defa vurulucam catlatma ignesiyle aynımı acaba aşılama da % kac gebelik olur acaba

Günaydınn 🙋‍♀️
Kızlar iğne gününüde sayarsam bugün 13. Gün
Test yaptım çıplak gözle bişey göremedim, görünmüyor
Ama fotoğrafların renkleriyle oynayınca sanki gördüm gibi
Bi bakabilir misiz
İğnenin etkisi devam ediyo olabilir mi hala, yada sizce gebelik olsaydı belirgin bi çizgi çıkar mıydı 13. Gün

Eklentiler

• IMG_20210927_090509.jpg
    IMG_20210927_090509.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20210927_090459.jpg
    IMG_20210927_090459.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20210927_090447.jpg
    IMG_20210927_090447.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 35
Günaydınn 🙋‍♀️
Kızlar iğne gününüde sayarsam bugün 13. Gün
Test yaptım çıplak gözle bişey göremedim, görünmüyor
Ama fotoğrafların renkleriyle oynayınca sanki gördüm gibi
Bi bakabilir misiz
İğnenin etkisi devam ediyo olabilir mi hala, yada sizce gebelik olsaydı belirgin bi çizgi çıkar mıydı 13. Gün
Sanki 2 fotoğrafda görünüyor gibi ama kaçıncı dakikada oluştu

X