Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim.14 eylülde çatlatma ignesi vuruldum.
Araştirmalarima göre ignenin etkisi 12.14 gün vucutta kaliyormuş.ama benim iğneden 6 gün sonra testim negatif çikti.normal mi sizce.yoksa bi sıkıntı mı olmuştur

3A3C4AB3-3BCB-4CA0-95C3-A5ABB996F93D.jpeg
Günaydın kızlarrrrr kimler kaldı eskilerden 👯‍♀️ Neler yapıyorsunuz son durumlar neler. Biz iyiyiz sezaryen yerim iyice iyileşti ama kilolar kaldı ben de bidon gibi dolanıyorum 🤪 ama miniğime değer hızla büyüyo o da

Eki Görüntüle 2920409 Günaydın kızlarrrrr kimler kaldı eskilerden 👯‍♀️ Neler yapıyorsunuz son durumlar neler. Biz iyiyiz sezaryen yerim iyice iyileşti ama kilolar kaldı ben de bidon gibi dolanıyorum 🤪 ama miniğime değer hızla büyüyo o da
Oyyyy kız bu ne tatlı maşallah maşallah 🧿🧿
Tospik tospik gezmeleri bile yapmış.
Biz daha 40 doldurmadık uğraşıp duruyoruz. Biraz üşüttük bu günde 14.40 ta kontrol var bakalım ne durumdayız.

Oyyyy kız bu ne tatlı maşallah maşallah 🧿🧿
Tospik tospik gezmeleri bile yapmış.
Biz daha 40 doldurmadık uğraşıp duruyoruz. Biraz üşüttük bu günde 14.40 ta kontrol var bakalım ne durumdayız.
Ayy sağol canım büyüyo valla birden ben ilk 1 ay hiç bişey anlamadım kendi yorgunluğumdan çocuğu çözmeye çalışmaktan.. D vitamini veriyorsun dimi

Kizlar merhaba benim catlaytma ignemin 5. Günü sadece merak edip dün test yaptm gercekten pozitif gorunuyomu diye ama negatif cikti birde hic bir belirti yok sadece baş dönmem var sizce igne mi etki etmedi normalde bu durumda gebelik testleri yalanci pozitif oluyomis benm neden oyle olmadi sizce cok üzuldm gercekten

Merhaba kızlar konuyu ilk açıldığından itibaren hepsini okudum iki haftadır sizi takip ediyorum.harika bir sayfa kurmuşsunuz çok güzel dostluklar oluşmuş ne kadar güzel.bende bebek için yeni denemeye başlayanlardanim 10 yıllık evliyiz yaş 36 sağlık çalışaniyim.Tam çalışmalara başlayalim dedik bizi de pandemi vurdu herkes gibi nasip bu zamanaymis hayırlısı ile inşallah.Sağ overde ağır pcos var iki kimyasal oldu şimdilik femara ile ikinci tedavideyim eğer gebelik olmazsa yazın tüp Bebek yapicaz.insallah gebelik bekleyen hepimiz hayırlı haberler alırız

Ayy sağol canım büyüyo valla birden ben ilk 1 ay hiç bişey anlamadım kendi yorgunluğumdan çocuğu çözmeye çalışmaktan.. D vitamini veriyorsun dimi
Evet canım 15.gün başla dediler de ben birwz geç başladım.
Biz üşütmeden dolayı doktor yatış verdi şuanda hastanede yatıyoruz.

Selam canım sanırım konu hakkında bilgin var. Benim bildiğim gonapeptyl çatlatma iğnesi, transferden sonra neden kullanıyoruz bunu acaba?
merhaba gonapeptyl bhcg hormonu içeriyor, tutunmaya katkısı olduğunu düşünüyor bazı doktorlar tam nedenini bilmiyorum ama muhtemelen rahim kalınlaşmasını, kanlanmayı falan arttırıyor

Merhaba kızlar konuyu ilk açıldığından itibaren hepsini okudum iki haftadır sizi takip ediyorum.harika bir sayfa kurmuşsunuz çok güzel dostluklar oluşmuş ne kadar güzel.bende bebek için yeni denemeye başlayanlardanim 10 yıllık evliyiz yaş 36 sağlık çalışaniyim.Tam çalışmalara başlayalim dedik bizi de pandemi vurdu herkes gibi nasip bu zamanaymis hayırlısı ile inşallah.Sağ overde ağır pcos var iki kimyasal oldu şimdilik femara ile ikinci tedavideyim eğer gebelik olmazsa yazın tüp Bebek yapicaz.insallah gebelik bekleyen hepimiz hayırlı haberler alırız
kimyasal gebelikle ilgili kan tahliliniz falan hala duruyorsa, üniversite hastanesinde genetik analiz de yaptırabilirsiniz. 2 düşük ya da kimyasal ile ücretsiz yapıyorlar. pıhtılaşmaya da bakarlar

kimyasal gebelikle ilgili kan tahliliniz falan hala duruyorsa, üniversite hastanesinde genetik analiz de yaptırabilirsiniz. 2 düşük ya da kimyasal ile ücretsiz yapıyorlar. pıhtılaşmaya da bakarlar
Yaptırdım hiç birşey çıkmadı ama ben tedbir amaçlı 3 günde bir 100luk kan sulandırıcı kullanıyorum gebe kalırsam hergun almaya baslicam

Merhaba arkadaşlar. Bende 1 yıldır bebek istiyorum. 1 kere düşük yaşadım. En son ağustos ayında doktora gittim. Femera hap ve çatlatma iğnesi verdi doktorum. Kullandım. Ne yazık ki 7 eylülde regli oldum.Kısa sürdü reglim 2-3 gün kadar. Bugün 22 eylül yeniden regli oldum. Haplar sebep olmuş olabilir mi bu duruma bilginiz var mı? Normal regli döngüm 27 günde bir. Ama 15.günde yani yumurtlama günümde tekrardan regli oldum.

Merhaba arkadaşlar. Bende 1 yıldır bebek istiyorum. 1 kere düşük yaşadım. En son ağustos ayında doktora gittim. Femera hap ve çatlatma iğnesi verdi doktorum. Kullandım. Ne yazık ki 7 eylülde regli oldum.Kısa sürdü reglim 2-3 gün kadar. Bugün 22 eylül yeniden regli oldum. Haplar sebep olmuş olabilir mi bu duruma bilginiz var mı? Normal regli döngüm 27 günde bir. Ama 15.günde yani yumurtlama günümde tekrardan regli oldum
Lekelenme olabilir mi acaba.cunku bazen bir kaç ay süren yumurta lekelenmesi olabilir regli gibi arada bende de oluyor yumurtalıklar çok uyarilinca bence takip et bakalım

Lekelenme olabilir mi acaba.cunku bazen bir kaç ay süren yumurta lekelenmesi olabilir regli gibi arada bende de oluyor yumurtalıklar çok uyarilinca bence takip et bakalım
Olabilir de tam bilmiyorum ki bugün kahverengi leke gibi geldi devamı henüz gelmedi. Takip edeyim o zaman. Teşekkür ederim ilginize. 🌸🌸🌸

X