Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiyiz canim sükür 11 günlük olduk bile :) ben az once covid asisi oldum geldim. Sen nasilsin sen bebis nasil
Ohh maşallah ne tez geçiyor zaman dimi.
Yaaa aşı olabiliyoruz mu ben sağlık ocağına sordum daha erken dedi bana.
Siz doktorunuza danıştınız mı.
Bebek çok şükür iyi.

H
Bebek çok şükür iyi.
benim doktorum olabilirsin demisti birkac hekime de sordum olabilirsin dedi ben istemiyordum aslinda ama esim zorladi benim bedenim benim kararim dedim ama yok dinlemedi

Bebek çok şükür iyi.
H

benim doktorum olabilirsin demisti birkac hekime de sordum olabilirsin dedi ben istemiyordum aslinda ama esim zorladi benim bedenim benim kararim dedim ama yok dinlemedi
Ben de bugn ilk dozu oldum geldim kuzular doktorum ilk olma 3 ay içindeyken demişti şimdide hamileler den duyduğum haberlerden korktuğum için arayıp sordum vurulabilirsn dedi bnde vuruldum ztn simgoşta vuruldu 2 doz çok şükür Bi yan etkisini görmedi LaRisaCca

Aynen kuzum hamd olsun bi zırt olmadı

H

İyi yapmışsın vakalar arttı. Aşısızlar daha ağır atlatıyor.
Ben gebelikte istedim ama çok ilaç kullandığından doktorum ve hemşire kuzenim onaylamadı.
Şimdi tektat soracağım ç

Kızlar merhaba İzmir’de kadın doğum doktoru önerisi olan var mı acaba
Özel Galen Hastanesi / Tınaztepe Bayraklı tarafı
Özel Can Hastanesi / Çiğli
Muayenehane istersen Bahar Baykal/ Egekent 2
Eğer gebelik olmasi için ise özellikle Tepecik eğitim ve araştırma hastanesi ni öneririm, harika doktorlar proflar var zaten direk kadın hastalıkları hastanesi

Herkese iyi geceler napiyosunuz uyanık hanımlar nöbetçi anneler ve uykusu gelmeyenler
Valla canim bende 2 gundur sag tarafimda bir agri vardi gaz sancisi falan sandim onemsemedim dun iki büklüm olunca acile geldik apandist olmusum ameliyat oldum dün aksam 7bucukta

Valla canim bende 2 gundur sag tarafimda bir agri vardi gaz sancisi falan sandim onemsemedim dun iki büklüm olunca acile geldik apandist olmusum ameliyat oldum dün aksam 7bucukta
Yaaaa sanada çok geçmiş olsun bende idrarda bakteriler tesbit edilmiş 3.kez kültür verdim bebiş gayet iyi çok şükür ama ekimi. 9 ve 12 su arası randevu vercem doktor ense kalinligina bakacaklarmis dua edin olurmu sağlıklı bı şekilde gelsin senin bebiş işi noldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…