Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bebişlerimi aldım geldim canım🙏Şimdi sıra beklemede ☺️Güzel geçti canım ama çok sıkışık değildim sorun değil dediler birde sabahtan çok istifra ettim inşallah bir sıkıntı yaşamayız
oyyy o bebişlerin sana can olsun kuzum hayrlısı ile güzel haberleri vermen de nasip olsun beraber gün sayarız çabucak geçer günler mrk etme poztf ol süreklii hayatına devm et ☺️☺️☺️

IMG_20210903_132240.jpg
kızlar yorum yapar mısınız ? 400 çıkmış Total sayı sıkıntı olur mu 2 aydır proseed keçi boynuzu ve bı takviye ilaç daha kullanıyordu adını unuttum doktor vermişti ilacı geçen ay bitmişti 15 gündür sadece keçi boynuzu pekmezi tuketiyordu

Arkadaşlar selam :oops: gece saat 1 de ovitrelle çatlatma iğnesi oldum ve yarın aşılama yaptıracağım. Hadi!!! Eylül ayı çatlatma iğnesi olanlar ve anne adayları deneyimlerimizi paylaşalım.
13 aydır deniyoruz. Son aylarda 3 ay klomen ve ovitrelle çatlatma iğnesi denedim fakat tutmadı. Sonra hsg çekildim. Tüpler açık ve eşimin spermiyogramı iyi çıktı. 2-3 ay doğal yolla olacağını bekleyerek dinlendik fakat yine olmayınca. aşılamaya karar verdik. Adetimin 3. günü gonal f 450 kullanmaya başladım, 1 hafta süreyle. Yumurtalarım gelişmişti ve çatlatma iğnesi vurduk. yarını sabırsızlıkla ve korkuyla bekliyorum. Sizde durumlar nasıl ?:KK36:
Rahim duvarın nasıl peki kalınlığı benim inceymiş o yüzden dollensede çatlama gerçekleşmiyormuş o yüzden ilaç kullandım şuan çocuk tutunabilcek kalınlıkta hala devam ediyorum çatlatma iğnesi vurulmalı 13.gün 9 Eylül test yapcam 1 yıllık hasret bitsin lütfen tutsun bu ay 🙏🏻

X