Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizedee yarın akşam 12 de ilişki verildi bebeğim 36 saat sonrası için sizin kaçta ayıptır sorması 😅🙊haberleşelim tabi
Bende bu sabah 9 bucukta vurulmuştum
Yarın aksam 9 bucuktan sonra dedi=)
Ama sey illa o arada çatlıcak diye bişey yokmus
Ben bikez daha vurulduğum da iğneden 17 gün sonra regl olmustum
Yani tam dediği saatte çatlamadı bi iki gün sonra çatladı
Bugün doktorumda bizim verdiğimiz süre en erken çatlatma süresi o yüzden iğneden sonra 10 günü değerlendir diyorum zaten dedi
Yani on gün gün aşırı hiç bırakma değerlendirmeyi 😘

Bende bu sabah 9 bucukta vurulmuştum
Yarın aksam 9 bucuktan sonra dedi=)
Ama sey illa o arada çatlıcak diye bişey yokmus
Ben bikez daha vurulduğum da iğneden 17 gün sonra regl olmustum
Yani tam dediği saatte çatlamadı bi iki gün sonra çatladı
Bugün doktorumda bizim verdiğimiz süre en erken çatlatma süresi o yüzden iğneden sonra 10 günü değerlendir diyorum zaten dedi
Yani on gün gün aşırı hiç bırakma değerlendirmeyi 😘
Bizde yarın akşamdan sonra değerlendirmelere devam edicez yine doktor öyle dedi 🥰inşallah ikimizde güzel haberi alırız seninde ilk bebek mi olacak bu benim daha önce doğal yoldan iki gebeliğim oldu ama kucağıma alamadım :KK43: bir yıldırda olmuyor şimdi klomen denemiştim bir sene önce tam olmadı nasip bakalım gonalfin kaliteli yumurta büyüttüğünü dedi doktorum inşallah nasip olur

Bizde yarın akşamdan sonra değerlendirmelere devam edicez yine doktor öyle dedi 🥰inşallah ikimizde güzel haberi alırız seninde ilk bebek mi olacak bu benim daha önce doğal yoldan iki gebeliğim oldu ama kucağıma alamadım :KK43: bir yıldırda olmuyor şimdi klomen denemiştim bir sene önce tam olmadı nasip bakalım gonalfin kaliteli yumurta büyüttüğünü dedi doktorum inşallah nasip olur
İnsallah kuzu❤️
Neden devam etmedi ki ikiside araştırıldı mı 🤔
Hayırlısıyla olur insallahh hiç merak etme
Benimde ilk gebeliiğim olcak
2 senedir evliyim bende, basındaan beri istiyoruz ama olmadı 🤷‍♀️
Sebepsiz infertilite diyorlar malesef, eşimdede bendede bi sıkıntı yok rahim filmi dahil tüm herseye bakıldı sıkıntı yok ama olmuyor
Bi sıkıntı olmadığı için bu zamana kadar tedavi önermediler, artık ben ısrar ettim
İki ay önce klomen kullanmıstım bende yine 1 yumurta olusmustu ama gebelik olmadı 🤦‍♀️
Bu seferde kendi isteğimle femara kullandım belki daha fazla yumurta olusur sansım artar diye ama yine 1 tane olmus
İnsallahh oda tutarda bebiş olur =)

İnsallah kuzu❤️
Neden devam etmedi ki ikiside araştırıldı mı 🤔
Hayırlısıyla olur insallahh hiç merak etme
Benimde ilk gebeliiğim olcak
2 senedir evliyim bende, basındaan beri istiyoruz ama olmadı 🤷‍♀️
Sebepsiz infertilite diyorlar malesef, eşimdede bendede bi sıkıntı yok rahim filmi dahil tüm herseye bakıldı sıkıntı yok ama olmuyor
Bi sıkıntı olmadığı için bu zamana kadar tedavi önermediler, artık ben ısrar ettim
İki ay önce klomen kullanmıstım bende yine 1 yumurta olusmustu ama gebelik olmadı 🤦‍♀️
Bu seferde kendi isteğimle femara kullandım belki daha fazla yumurta olusur sansım artar diye ama yine 1 tane olmus
İnsallahh oda tutarda bebiş olur =)
Evet canım genetik ve pıhtılaşma testlerimiz yapıldı kayıplar sonrasında bende pıhtılaşma var ve gebelikte yüksek doz folik asit kullanmam gerekirmiş şimdi nasip olurda hamile kalırsam iğne vurulucam ve folbiol kullanıcam

Evet canım genetik ve pıhtılaşma testlerimiz yapıldı kayıplar sonrasında bende pıhtılaşma var ve gebelikte yüksek doz folik asit kullanmam gerekirmiş şimdi nasip olurda hamile kalırsam iğne vurulucam ve folbiol kullanıcam
Aa anladım kuzu
Neyseki sorun bulunmuşta bu seferkimde temkinli gidersin
Hayırlısıyla olsunda insallah =)

Canım doktor transfer için. Hazırlık aşamasında bana corasporin yazmış pıhtılaşma testi hiç yapmadik

Merhaba kızlar pazar sabah catlatma ignesi oldum o gün yumurtaliklarim patlicak gbiydi neyse ertesi akşam 36 saat doldu sabaha catladi sanırım yumurtalik agrisi geçti karın ağrısı başladı ve öğün bitti 2 gündür hiç ağrım falan yol sizde durumlar nasil

Merhaba kızlar pazar sabah catlatma ignesi oldum o gün yumurtaliklarim patlicak gbiydi neyse ertesi akşam 36 saat doldu sabaha catladi sanırım yumurtalik agrisi geçti karın ağrısı başladı ve öğün bitti 2 gündür hiç ağrım falan yol sizde durumlar nasil
Merhaba Hali Hali
Bende dün sabah çatlatma iğnesi oldum 9 bucukta
Bu aksam dokuz bucukta değerlendirces
Ağrım yok suan hiç ama bu saatte acayip akıntım gelmiş🤔
Bu yumurta erken mi çatladı ki acaba olabilir mi bilemedim🙁

Merhaba Hali Hali
Bende dün sabah çatlatma iğnesi oldum 9 bucukta
Bu aksam dokuz bucukta değerlendirces
Ağrım yok suan hiç ama bu saatte acayip akıntım gelmiş🤔
Bu yumurta erken mi çatladı ki acaba olabilir mi bilemedim🙁
Bende hiç akinti olmadı doktorum dediki her yumurtlamada akjnti olcak diye bir şey yok

X