Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Huhuu çatlatma iğnesinden kaç gün sonra hamiş oldugunuzu öğrendiniz hanımlar❤️ benim on gün oldu. Merakımdan test yaptım silik bi cizgicik var. İğne etkisi kaç günde geçer? Bata 8 gün var beklemek çok zor 💕💕🙏

Huhuu çatlatma iğnesinden kaç gün sonra hamiş oldugunuzu öğrendiniz hanımlar❤️ benim on gün oldu. Merakımdan test yaptım silik bi cizgicik var. İğne etkisi kaç günde geçer? Bata 8 gün var beklemek çok zor 💕💕🙏
Benim ki iğne ile olmadığından cevep vermedim.
Bir kaç gün daha bekleyin derim sağlam olsun.

Bu akşam haberlerde izledim daha 1 günlük bebeği Puset içinde nterk etmişler.
Ey Allah'ım diom isteyenlerij kucağını doldur bunlarda imtihan hayatımız için ama kucaklar dolsun inşallah 🤲

Rabbim tez zamanda da isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah 🥰🤲
Çok çok amin 🙏 su mübarek cumaya bağlayan gece de Rabb'im evlat isteyenlere sağlıklı hayırlı evlat , hamilelere sağlıcakla kucağına almayi ve doğum yapacaklara kolay sağlıklı doğum nasip etsin (amin ) Rabb'im dualarımız kabul etsin inşallah hepimize hayırlı cumalar ❤️❤️🙏🙏

Çok çok amin 🙏 su mübarek cumaya bağlayan gece de Rabb'im evlat isteyenlere sağlıklı hayırlı evlat , hamilelere sağlıcakla kucağına almayi ve doğum yapacaklara kolay sağlıklı doğum nasip etsin (amin ) Rabb'im dualarımız kabul etsin inşallah hepimize hayırlı cumalar ❤️❤️🙏🙏
Çooook Amin canım 🤲🏻
Duan kabul olsun inşallah.
Hayırlı cumalar 🥰

X