Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kuzum. Hayırlı cumalar Dün ikinci beta verdim, 180 di 348 olmuş. Yarın da verelim dedi doktorum geçen aydan temkinli gidiyoruz sende durumlar nasıl?
Çok güzel sağlıklı ilerlesin inşallah canım
Bende sancılar briaz daha sıklaştı ama düzensiz
Karnım inmedi ama.
Şimdilik takip ediyorum halimi

Çok güzel sağlıklı ilerlesin inşallah canım
Bende sancılar briaz daha sıklaştı ama düzensiz
Karnım inmedi ama.
Şimdilik takip ediyorum halimi
Bakalim ne zaman gelmek isteyecek maşallah Süphanallah sağlıkla al kucağına kuzum

Günaydın hanımlar. Herkes iyi maşallah
Ben tekrar çalışmalara başlamaya karar verdim. Dün adetin 2.günü bir değerlerime baktırdım önce. Yazayım bir yorumlarsanız gidişata bakalım akıl verin bana olur mu? Klomen var elimde ama gecikme yapıyor bende kullanmakta kararsızım. Bugün 3.günüm çünkü başlasam mı şimdi bilemedim.
Lh 9,48
Fsh 14,93
Est 57,01
Prolaktin 15,41
Dr um 39 yaşa göre sorun yok dedi, ilaç falan vermedi. Bilen bir yorumlarsa çok mutlu olurum....

Bana cevap yok mu

Eveett kuzum bence de var bu kez. Gayet belirgin. Kan ver hemen
Eşime demicem hemen çıkmayınca ben üzülüyorum ben uzlunce o daha çok uzuluyo bu sefer soylemicem kwsinlessin sürpriz yapacam için karmakarisik duygularla dolu inan bı tarafım umutusz bı tarafin ya varsa diyo

Ama çok koyu canım, o zaman böyle değildi
Hem korkuyorum hem heyecanlıyım napacami bilmiyorum şu an karışık kafam pazartesi falan bı kan vermeye giderim ben hastane biraz uzak da burdaki yakın hastanelere gidelrim benim hastane 1 2 saatlik otobüs mesafesinf3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…