Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hersey yolunda canim yaz sezonu yogunlugi var bizde de .Onumuzdeki ay tup icin start vericez
Rapor falan cikartiriz diyordu doktorum
Teo ve larişle hergun gorusuyoruz
Guzel haberleri aliyorum
Bebegine saglikla kavusursun insallah sende canim
Ohh ne güzel haber. İnşallah start vermeden haberde alırız.
Arkadan iş çevirmeyijn

Canımm etiketini şimdi gördüm iyiyim sen nasılsın bebiş nezaman geliyor. Ben bu ay saldım ağustosta gonalf ile ilişki verecek doktor bakalım inşallah bidahaki ay olur

Omur-un Hatunu canımm nasılsın ?? Etiket gelmiyor bana uygulamadan girmediğim için. Doktora tekrar ne zaman gideceksin ? Nişan da gelsiyse yakışıklı pek bekleyecek gibi değil bebişle uğraşıyorum kalçasında bir problem çıktı yarın kontrolümüz var inşallah güzel haberler alırız. Her birinizi çok seviyorum kızlar aklımdasınız

Ayyy kızlar shlls Omur-un Hatunu sizi gördüğüme sevindim beraber bu yola başlamıştık ben de aranıza katıldım sanırım şu an çok yeniyiz hcg 520 çıktı benim de 1 yıl içinde oldu benim de şükür

kuzumm vallahi ztn su içmemek elde değil istemesen de içiyorsun buralar yanıyorrr
evet bzmkide yalamazzzz teyzesii birazcıkk bakalım dönecek mi merk edyrm diğer kontrolde
senin kontrol nası geçtii

180 cikti sonucum kuzum, bi gün gecikmeli halim. Progesteron da 23 çıktı çok şükür
balııımmmmmmmm ayyy çok sevndmmmm allahım tamamına erdirsin inşallahh güzel hbrlerinin devmnı beklyrmmm bnce yükselcek bu sfer geldi bebişkoooo allahım sağlıkla ilerletsin sağlıklı hyrlı bir evlat diliyorum sana
darısı bekleyen herkese yarabbim 2021 güzel geldi bizlere geri kalanlarda bitene kdr güzl hbr verecek inanıyorumm ben

İnşallah kuzum benim inşallah haberdar ederim tabiki

Canımm etiketini şimdi gördüm iyiyim sen nasılsın bebiş nezaman geliyor. Ben bu ay saldım ağustosta gonalf ile ilişki verecek doktor bakalım inşallah bidahaki ay olur
Bebiş 24 günümüz var ama normal istediğim için bakalım ne zmana gelir.
İnşallah tedavi sonucunda güzel haber verirsin

Nişan gejid ama canım doktor şimdi bişi Yok dedi
Bekliyoruz bu gün sancım birwz daha var ama düzensiz hala
Ne problemi var hayır olsun inşallah

Çok şükür canım. Çok sevindim adına sağlıklı ilerlesin inşallah
Çok dikkat et kendine

kuzumm vallahi ztn su içmemek elde değil istemesen de içiyorsun buralar yanıyorrr
evet bzmkide yalamazzzz teyzesii birazcıkk bakalım dönecek mi merk edyrm diğer kontrolde
senin kontrol nası geçtii
Şifa olsun suların canım.
Enerji döner hayırlısı ile.
Kontrol güzel geçti herşey yolunda haftaya bakalım ne olacak

Nişan gejid ama canım doktor şimdi bişi Yok dedi
Bekliyoruz bu gün sancım birwz daha var ama düzensiz hala
Ne problemi var hayır olsun inşallah
Canım çok dikkat et bol bol yat. Bol su iç yine. Yakışıklının canı ne zaman isterse o zaman artık gelişimsel kalçada kayma var. İlk duyduğumda aklımı kaybediyorum sandım. Ama genelde kız bebeklerde oluyormuş müdahalesiz düzeliyormuş. Bi Prof var burda bu konuda baya biliniyor. 2 hafta Muaynehane kapalıymış onu bekliyorum işte.

Canııım çok sevindim Hayırlı olsun inşallah. Kendine çok dikkat et beni de her gelişmede etiketle mutlaka

Gec gördüm kusura bakma kuzum, atlamisim mesajini. Bende kanama sonrası hic gitmedim ovulasyonda yumurtlama görünce gitmiştin iste, keske test olsaydi şimdilerde nasılsın peki

Günaydın
Hayırlı cumalar arkadaşlar
Günaydın kuzum. Hayırlı cumalar Dün ikinci beta verdim, 180 di 348 olmuş. Yarın da verelim dedi doktorum geçen aydan temkinli gidiyoruz sende durumlar nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…