Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hem korkuyorum hem heyecanlıyım napacami bilmiyorum şu an karışık kafam pazartesi falan bı kan vermeye giderim ben hastane biraz uzak da burdaki yakın hastanelere gidelrim benim hastane 1 2 saatlik otobüs mesafesinf3
Kuzum kan için uzağa gitme, yakın bir yerde vermen yeterli

Selam kızlar
Duaya ihtiyaç var
Kız kardeşim gebelik zehirlenmesi yaşıyor yoğun bakımda şuanda sıkı takip haldeler bir olumsuzluk anında hemen sezeryana alınacak.
33+5 te bu gün ve çarşamba dan beri hastanede..
Sadece hemşirelerden bilgi alabiliyoruz telefon iletişim yasak

Selam kızlar
Duaya ihtiyaç var
Kız kardeşim gebelik zehirlenmesi yaşıyor yoğun bakımda şuanda sıkı takip haldeler bir olumsuzluk anında hemen sezeryana alınacak.
Cok geçmiş olsun cnm ya rabbim şifa versin, Allahın izniyle ins bebeğine kavuşur, kendisi de iyi olur..

Selam kızlar
Duaya ihtiyaç var
Çok geçmiş olsun kuzum, rabbim Şafi ismiyle şifa versin, bi an önce toparlansin inşallah 🙏🌱

Selam kızlar
Duaya ihtiyaç var
ayyy çok geçmiş olsun kuzummm nedn olurmuş peki birsey demediler mi rabbim şifasını göndersn inşallah 🙏🙏 bizede hbr ver

X