Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu hafta 2.aşımızı olacağız canım. Tedavi konusunda aşırı kararsızım. Takviyeleri kullanıyorum. ağustos sonu gibi taşınacağız. bakalım ne yapacağım
İkinci aşıdan sonra bir ay hicbirsey yapamayiz demişti doktorum. Çok iyi anlıyorum seni, kalbinin sesini dinle kuzum, en iyisini sen bilirsin

Canımıniçi nasılsın ?
Etiketlenince ışınlanıp geliyorum otele başladım biliyorsun, bir yandan ikizler artık ağırlaştırmaya başladı beni. 7. aya girmek üzereyim.Sıcaklar benim açımdan çok sevimli değil. Sürekli gelip sana bakıyorum. Ne durumda olduğunu biliyorum ayrıca tüm arkadaşlara bakıyorum hepinizden haberdarım ama malesef içinde olduğum yoğunluk teker teker ilgilenemememe sebep oluyor. ikizler topiğine bakıyorum bir de.. Orada çoğunlukla tüp ve sonrasında ikiz bekleyen anneler ve bir de alışverişler hakkında konuşuyoruz, ortak sıkıntılar içerisinde olduğumuzdan sorularıma cevap bulabiliyorum. Böyle işte Unutmamanızı isterim ki , her okuduğum Kur an sonrası muhakkak tüm hasretine kavuşmayı bekleyen anne adaylarımıza dua ediyorum. Gönül bağımız baki ..
Aşkım benim biz zaten iletişimdeyiz seni seviyorum

Koydeyim canim eşim izne çıktı kv kp gelecek ona hazırlık yaptım kendimde hastaydım boğazım enfeksiyon kapmış kaç gündür bakamadım birde internet çekmiyor köyde malesef ayrıca bildiğiniz gibiyim halen gebelik yok bu ay ovu yaptım yumurtlama gördüm öncesi ve sonrası değerlendirdim inşallah bu sefer olur

Hadi açısında hep taşınalım
Evet bağımlı yapıyor ama bilgilerde yararlı oluyor
Aaa bak sen küçük hanıma şimdiden mi başladı yaramazlığa benim oğluşu geçti
Su ihmal etme havalar sıcak hazır su içmeye çalış birde.
Evet geldi ama oğluştan ses yok 10.30 da randevu var bakalım doktor ne söyleyecek.
kuzum nasılsın , bebiş nasıl, evet çok uğrayamıyorum
Çok şükür iyiyiz canım sabırsızlıkla bekliyoruz işte.
Allah kolaylık versin canım sanada

Ayyy Yüreği güzel canım.
Allah dualarınızı kabul etsin
Ne tez 7 ay geldi yaaa daha dündü herşey
Gerçi bende nerde ise doğum edecem

Kolaylıklar gelsin canım.
Geçmiş olsun.
Ohh eşin ile değerlendşr bol bol inşallah olur habersiz bırakma bizi
Dagildiniz hepiniz. Kimse kalmadı, Bende kk ya arada bir bakıyorum kuzum.
Evet hep gittiler yaz sezonu sarstı sanırım

Son düzenleme:
Aynen canım sen 2 aylıktın sanırım ben hamile kaldığımda arkandan geliyoruz sırayla bakalım.

180 cikti sonucum kuzum, bi gün gecikmeli halim. Progesteron da 23 çıktı çok şükür
Mas cnm sağlıkla ilerlesin ins, güzel düşün güzel olsun, Allahın izniyle ins bu kez güzel olucak..

180 cikti sonucum kuzum, bi gün gecikmeli halim. Progesteron da 23 çıktı çok şükür
Halfff şükürler olsun bu güzel haberi aldık. Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin, sağlıklı bir gebelik geçirmeni kolay bir doğumunun olmasını sağlıklı bir evlat dilerim

Halfff şükürler olsun bu güzel haberi aldık. Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin, sağlıklı bir gebelik geçirmeni kolay bir doğumunun olmasını sağlıklı bir evlat dilerim
Kuzum Allah razı olsun, ne guzel dilekler dualar Rabbim isteyen herkese saglikla versin inşallah, bakalim bu sefer olacak mi

Kuzum Allah razı olsun, ne guzel dilekler dualar Rabbim isteyen herkese saglikla versin inşallah, bakalim bu sefer olacak mi
Çok sevindim rabbim sağlıkla ilerletsin kavuştursun inşallah benimde inşallah kimyasal sonrası güzel bir haber alırım bu ay

Çok sevindim rabbim sağlıkla ilerletsin kavuştursun inşallah benimde inşallah kimyasal sonrası güzel bir haber alırım bu ay
İnşallah kuzum, sagolasin. Mutlaka ovulasyonla devam et takibe. Ben tam 31. Gunde yakaladim yumurtlamayı, geç olabiliyor

İnşallah kuzum, sagolasin. Mutlaka ovulasyonla devam et takibe. Ben tam 31. Gunde yakaladim yumurtlamayı, geç olabiliyor
Testim yok ama bugün kanama sonrası 14.gunum şiddetli ağrım var sanırım yumurtlama oldu baya hissettirdi kendini dün ve bugün değerlendircem inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin ben kanama sonrası gitmedim hiç doktora hata mı yaptım acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…