Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım ara ara sancı geliyor ama hafif düzensiz yarın kontrol var bakalım ne söyleyecek doktor
Benimde yarin kan vercem bakalim ne dicek. Bugün adet tarihim normalde, yumurtlamaya göre 4 haftalik gözüküyor ama inşallah sağlıklıdır

Bitanemmm
LaRisaCca bize yeni bir topik açacak ya onu bekliyorum o da çok yoğun ikizlerle napsın kuzucum
Sizleri çok seviyorum ama bu topikte benim tatlı arkadaşlarım pek aktif değil artık o nedenle gelmiyorum bir de malum ovitrelle ile ilgili bir mevzumuz kalmadı
Kuzuş sadece bir kitap topiğindeyim zaten, burda çok fazla vakit geçirdiğimi farkettim o nedenle uzak kalmam lazım cidden tlf bağımlısı yapıyor burası.

Durumundan beni haberdar etmeyi unutma bakalım oğluş ne zaman teşrif edecek

kuzum 4. ayın başı gibi geçiyor ama bu bnde böyle oldu snde dha erken yada daha uzun sürebilir. kuzm mesela bnde şimdi sıcaklardan iştahsızım umarım iştahlı bir gebe olursun

bbgmm bnde 3-4 gndr pek iyi sayılmam o yzdn keyfm yok geceleri sağ tarafıma değişik bir ağrı saplanıyor bugn doktora gittim herşey yolunda dedi ama enfeksiyondan şüpelendi tahlil verdm enfeksiyon yoksa bol su içip yatacaksın dedi bugn sbhtn beri hafif sancılarımda var kasıkta ters duruyormuş hanımefendi belkide ondn blmyrm çokta sıcakk okudum da leken gelmiş hadi az kaldı ztn artık 37. hfta içindesin gelse de baş üstüne

kuzum 4. ayın başı gibi geçiyor ama bu bnde böyle oldu snde dha erken yada daha uzun sürebilir. kuzm mesela bnde şimdi sıcaklardan iştahsızım umarım iştahlı bir gebe olursun
İnş erken biter benim ay olmuyayim iştahlı cnm cok kilo almak da iyi değil, sağlıklı şeyler yiyeyim, bebeğim iyi olsun da ben almiyayim, doktorum takik zaten kiloya, cok alma diyor

kaç kilo ile hamile kaldn bbgm
64 cnm ama boy 158,gerci yağdan kilo verdim sanırım m beden oluyor, şimdi 63 e düştüm bulantilardan, diyolar ya hani doğumda en fazla 10 kilo gidiyor gerisi sana kalıyor diye, ondan cok almak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…