Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Malesef öyle oldu cnm doğru düzgün giren yok.. Sen nasılsın erken doğum riskin vardi en son
Yaz sıcakları sanırım bizim forum a vurdu. 🙄
Devam hala riskimiz sadece yatıyorım.
Bayram için babam mezarına gitmek için özel izin aldım doktordan gittik geldik ama canım çıktı..
Sen nasılsın

Yaz sıcakları sanırım bizim forum a vurdu. 🙄
Devam hala riskimiz sadece yatıyorım.
Bayram için babam mezarına gitmek için özel izin aldım doktordan gittik geldik ama canım çıktı..
Sen nasılsın
Mas ama büyümüş baya atlatmışsiniz riski bence, bende bayram için babamın mezarina gittim gerçekten yol insanı yoruyor, Allahın izniyle ins sağlıkla kavusursun bebeğine.. Bulantilarim var onlarla uğraşıyorum su sira daha cok öğürme şeklinde malesef..

Mas ama büyümüş baya atlatmışsiniz riski bence, bende bayram için babamın mezarina gittim gerçekten yol insanı yoruyor, Allahın izniyle ins sağlıkla kavusursun bebeğine.. Bulantilarim var onlarla uğraşıyorum su sira daha cok öğürme şeklinde malesef..
Bu haftayı zaten atlatsak sorunumuz kalmıyor inşallah 🤲
Ahh o bulantılar benim hala oluyor çıkarma bile yapıyorum.
Bayram öncesinde doktor safra kesesiinden olabilir normalde nst de sancı aşırı çıksa derim doğum başladı ama şimdi kusman doğuma bağlı değil dedi. Bende ilaça devam ediyorum

Bu haftayı zaten atlatsak sorunumuz kalmıyor inşallah 🤲
Ahh o bulantılar benim hala oluyor çıkarma bile yapıyorum.
Bayram öncesinde doktor safra kesesiinden olabilir normalde nst de sancı aşırı çıksa derim doğum başladı ama şimdi kusman doğuma bağlı değil dedi. Bende ilaça devam ediyorum
Yaa bende ins bi kac haftaya biter diye bekliyorum.. Ins biter benimki, bos öğürme de fena yapıyor beni, cikartsam rahatlicam biraz

Kuzum valla o kadar karışığım ki bu ara. 10 haziranda kimyasal gebelik kanamam başladı, ovulasyona devam ettim, iki gun oluyor gebelik testim pozitif çıktı. Doktorumda pzt beklenen adet tarihim bi gecsin, sali gel dedi. Gun sayiyorum, kan vermeye korkuyorum napcam bilmiyorum😔
Duana talibim 🙏

Kuzum valla o kadar karışığım ki bu ara. 10 haziranda kimyasal gebelik kanamam başladı, ovulasyona devam ettim, iki gun oluyor gebelik testim pozitif çıktı. Doktorumda pzt beklenen adet tarihim bi gecsin, sali gel dedi. Gun sayiyorum, kan vermeye korkuyorum napcam bilmiyorum😔
Duana talibim 🙏
Hayırlı olsun cnm, aslinda kan versen ondaki artışı da takip edebilirsin, Allahın izniyle ins bu kez sagliklidir

Duana talibim 🙏
Ayyy hadi inşallah pozitif ile gelirsin.
Az kaldı şurada duam seninle 🤲🥰

X